دومین دوره رقابت موشن گرافی یک دقیقه ای رساله

ارسال شده در تاریخ :

معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه فردوسی مشهد در نظر دارد دومین دوره رقابت "موشن گرافی یک دقیقه ای رساله" را با جوایز ارزنده در میان دانشجویان مقطع دکتری که از پیشنهاده رساله خود دفاع کرده اند، برگزار کند. این رقابت، دانشجویان دکتری را در دوره تحقیقاتی به چالش می کشد تا موضوع و نتیجه تحقیقات خود را در یک دقیقه به صورت دیداری- ‌شنیداری ارائه دهند که در نتیجه به دیده شدن نوآوری های دانشجو در رساله، تسلط بیشتر دانشجو بر موضوع، روشن شدن زوایای خاص تحقیق، دریافت پیشنهادهای سازنده از سایر رشته ها، نشان دادن تأثیرات و کاربردهای ممکن رساله، دریافت پیشنهاد کار از جامعه، و … کمک می کند. ویدئوهای برگزیده در سایت دانشگاه نمایش داده خواهد شد.

موشن گرافی تولید شده باید به صورت خلاصه و چشمگیر و در قالب یک ویدئوی یک دقیقه ای اصیل و منحصر به فرد ارائه شود. روایت آن باید به زبان فارسی و با بیان ساده برای مخاطب عام (غیر متخصص) و ترجیحا به صورت چندرسانه‌ای تهیه شود.

دانشجویان می توانند فایل های خود را حداکثر با حجم 100 مگابایت و با مدت یک دقیقه آماده و پس از تایید استاد راهنما تا تاریخ 25 مردادماه به رایانامه  vpr.fum@gmail.com ارسال کنند.

 دانشجویان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناس مربوط خانم ذوالفقاریان، با شمارۀ 38802419 تماس حاصل فرمایید.

برای مشاهده معیارهای ارزیابی کلیک کنید

 

آخرین اخبار

بازتاب اخبار دانشگاه