مراسم بزرگداشت 16 آذرماه و روز دانشجو در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد

ارسال شده در تاریخ :

آیین بزرگداشت روز دانشجو با حضور هیأت رئیسه دانشگاه و جمعی از اساتید و نماینده دانشجویان صبح روز یکشنبه 16 آذرماه 1399 به صورت مجازی برگزار و از دو طرح آموزشی معاونت آموزشی دانشگاه رونمایی شد.

دکتر محمد کافی رئیس دانشگاه فردوسی مشهد ضمن تبریک 16 آذر و روز دانشجو به دانشجویان فعلی و دانشجویان سابق، دوران دانشجویی را دورانی سرشار از پویایی و نشاط عنوان کرد و افزود: در سال های قبل، هفته های قبل و بعد از 16 آذرماه، دانشگاه شاهد شور و شعف دانشگاهیان بود، اما امسال این شرایط متفاوت شده است و جای خالی دانشجویان در سطح پردیس حس می شود. وی دانشگاه فردوسی مشهد را جز دانشگاه های برتر کشور و جهان دانست و اظهار کرد: دانش آموختگان دانشگاه فردوسی مشهد در هر کجای جهان که باشند نه تنها از سایر دانش آموختگان دانشگاه های جهان کم ندارند بلکه در مواردی هم تراز و حتی بالاتر آنها هستند.

رئیس دانشگاه فردوسی مشهد فعالیت های صورت گرفته در حوزه معاونت آموزشی این دانشگاه را موجب سرآمدی و افتخار برای دانشگاه و دانشگاهیان دانست و اذعان کرد: بخش آموزش دارای یک پیشینه تاریخی در کشور است حتی در بخش ها و شهر های مختلف این مسئله مورد توجه بوده است.

دکتر کافی توجه به دانشجویان و استعدادهای برتر را محور اصلی فعالیت های معاونت آموزشی دانشگاه دانست و در ادامه گفت: خوشحالیم که سرآمدترین استادان و کارکنان دانشگاه در این حوزه مسئولیت پذیرفته اند و هر روز شاهد پیشرفت و نوآوری در این حوزه بوده ایم و امیدواریم در سالهای اخیر بتوانیم در حوزه آموزش و زیر مجموعه های آن در کشور و جهان سرآمد و موجب افتخار برای ایران باشیم.

در این مراسم از دو طرح نشر محتوای آموزشی- الکترونیکی دانشگاه (نماد) و شناسایی و توانمند سازی استعدادهای بالقوه (شتاب) در معاونت آموزشی دانشگاه فردوسی مشهد نیز رونمایی شد.

99191609

آخرین اخبار