دیدار سرپرست دانشگاه فردوسی مشهد با مدیر حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان

ارسال شده در تاریخ :

به گزارش روابط‌عمومی حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان مرکز مشهد، جلسه ارائه گزارش عملکرد فعالیت‌های مرکز علوم اسلامی دانشگاهیان با حضور دکتر ضابط سرپرست دانشگاه فردوسی مشهد، حجت‌الاسلام والمسلمین صادقی مدیر حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان مرکز مشهد و دکتر سید موسوی مدیر دفتر ریاست و روابط عمومی دانشگاه در روز دوشنبه 7 شهریورماه 1401 برگزار گردید.

در ابتدا حجت‌الاسلام والمسلمین صادقی به بیان تاریخچه حوزه‌ علوم اسلامی دانشگاهیان مرکز مشهد پرداخت. وی اعلام داشت دین پژوهان و فارغ‌التحصیلان این مجموعه در سطح مدیران استانی بکارگیری شده اند.
همچنین از دکتر سید موسوی مدیر دفتر ریاست و روابط عمومی که از اساتید قدیم این مرکز بوده و با توجه به شناخت این مجموعه و اثرگذاری آن کمک شایانی برای این مجموعه بوده اند، تقدیر بعمل آمد.

در ادامه صالح صفایی مدیر اجرایی مرکز به ارائه گزارشی مبسوط از فعالیت های این حوزه پرداخت و در خصوص دین‌پژوهان، فارغ‌التحصیلان و اهم فعالیت‌های دانش‌آموختگان این مرکز در سه بخش تربیت مربی و اعزام به نواحی هفت گانه آموزش و پرورش، بخش مادرانه و کارآفرینی با هماهنگی مهندس موسوی مسئول مرکز رشد و کارآفرینی دانشگاه توضیحات مختصری را ارائه نمود.
در انتها دکتر ضابط ضمن ابراز خرسندی از این دیدار و ارائه گزارش، مساعدت خود را در پشتیبانی از عرصه‌های معنوی و آموزشی این نهاد ارزشمند و اثرگذار با ارائه پیشنهاد‌های ارزنده مبذول داشت.

 

 

آخرین اخبار

بازتاب اخبار دانشگاه