تقدیر از تیم دانشجویان خودروی فرمول دانشجویی رهام

ارسال شده در تاریخ :

مراسم تقدیر از دانشجویان تیم موفق خودروی فرمول دانشجویی رهام، مشاورین و اساتید همراه که در مسابقه‌ی بین‌المللی تابستان 2023 ایتالیا (دارای کسب رتبه مطلوب بین 22 تیم شرکت‌کننده) شرکت کرده بودند، با حضور دکتر مسعود میرزائی شهرابی، رئیس دانشگاه، دکتر رضوی، معاون پژوهش و فناوری و جمعی از مدیران ستادی در روز دوشنبه 18 تیرماه 1403 برگزار شد.

در ابتدای مراسم، دکتر مهدی پناهی، مدیر ارتباط با صنعت و جامعه دانشگاه، گزارش کاملی از فلسفه و روند مسابقات خودروی فرمول دانشجویی در سطح بین‌المللی و ملی و همچنین از دستاوردهای تیم رهام در آزمون‌های مختلف مسابقه در کشور ایتالیا، ارائه نمود.

وی در رابطه با حامیان مالی متعدد این پروژه دو ساله جهت طراحی و ساخت خودرو، که به میزان دو و نیم میلیارد تومان بود نیز اشاره کرد که در یک جلسه اختصاصی در دانشکده مهندسی از آن‌ها تقدیر می‌شود و برنامه همکاری آتی‌شان نیز تبیین خواهد شد.

در ادامه، دکتر معین‌فرد، مدیر گروه مهندسی مکانیک و از اساتید همراه تیم رهام، تجربیات خودروی قبلی فرمول دانشجویی سورنا و همکاری‌های انجام شده با تیم رهام را با تکمیل مباحث توسط دکتر کلاهان، توضیح داد.

مهندس سینا احمدآبادی، نماینده دانشجویان تیم رهام نیز از تلاش‌های شبانه‌روزی دو ساله تیم دانشجویی رهام و مشکلات سر راه این پروژه ملی، مطالبی را تشریح نمود.

 در پایان، دکتر میرزائی ضمن جمع‌بندی مطالب مطرح شده، از تلاش ثمربخش دانشجویان با اهدای لوح، تقدیر کرد و بر تداوم اینگونه پروژه‌های مهارت‌افزایی تأکید نمود.

شایان ذکر است، یکی دیگر از دستاوردهای تیم خودروی رهام، کسب رتبه یک جایزه ایرج یزدانبخش، گروه صنعتی پارت لاستیک (یک دستگاه خودروی کوییک) در اسفندماه 1402 می‌باشد.

p12

p1

p2

p3

p4

p13

p6

p16

p17

p19

p20

p15

p14

p18

 p23

p8

p9

p21

p5

p22

p10

p11

p12

 

آخرین اخبار

بازتاب اخبار دانشگاه