تقدیر از اعضای کارگروه های تخصصی دوره چهارم هیأت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری خراسان رضوی

ارسال شده در تاریخ :

جلسه تقدیر از اعضای هیأت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت علوم، تحقیقات و فناوری خراسان رضوی و کارگروه های تخصصی دوره چهارم فعالیت این هیأت و سیاست گذاری برای نیمسال آتی با تأکید بر شرایط موجود در دوران همه گیری بیماری کوئید 19 در یکصد و هفدهمین جلسه هیأت روز دوشنبه 17 شهریور 1399 در سالن شورای سازمان مرکزی دانشگاه فردوسی مشهد با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی به صورت حضوری و الکترونیکی برگزار شد.

 

در ابتدای جلسه دکتر کافی ضمن خوش آمد گویی به اعضاء و تسلیت ایام محرم از آموزش عالی به عنوان مقوله بسیار مهمی یاد کرد که توسط هیأت های استانی از آن حفاظت می شود. ایشان اضافه کرد در دانشگاه ها میلیاردها دلار صرف آموزش می شود ولی بدون نظارت مؤثر راه به جایی نمی برد. همچنین با اشاره به ساختار هیأت استانی خاطر نشان کرد این هیأت ها ساختار کوچکی دارند و تعداد اعضای آن با توجه به گسترش و نسبت تعداد زیر نظام ها کم است و بدون استفاده از سایر همکاران و اعضای هیأت علمی این مهم انجام نمی شود.

 

دکتر کافی ضمن اشاره به وجود حدود ۲۷۰ هزار دانشجو، پنج هزار عضو هیأت علمی و ۲۵۰ مرکز یا مؤسسه که حداقل سالی یکبار باید بازدید شوند، گفت همین بازدید حداقلی هم کار سختی است و کیفیت بازدید ها و سرآمد بودن نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است که در این راستا جای خوشحالی است که هیأت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت وازرت عتف (ناتک) خراسان رضوی به همت اعضای هیأت و کارگروه ها و اعضای دبیرخانه به طور مستمر به عنوان هیأت برتر در سطح کشور مطرح شده است. لذا باید از تمامی این افراد که در دوره چهارم همکاری داشتند، تقدیر و تشکر کنم. ایشان ضمن اشاره به وجود زیر نظام های مختلف در استان که هرکدام شرایط خاص خود را دارند گفت هرچند که مقیاس برای ارزیابی وجود دارد ولی این مقیاس ها مناسب نیست و باید تلاش بیشتری در این خصوص انجام گیرد تا مقیاس های بهتر فراهم شود گرچه به صورت نسبی کارهای خوبی انجام شده است.

 

رئیس دانشگاه در پایان ضمن تقدیر و تشکر مجدد از همکاری افراد حاضر در جلسه خواستار همکاری و پشتیبانی این افراد شده و اشاره کرد که دست هیأت ناتک عتف خراسان رضوی به سوی شما همکاران گرامی دراز است و عضو این خانواده محسوب می شوید چه سمت رسمی داشته و یا نداشته باشید. سپس دکتر پیش قدم نایب رئیس هیأت نظارت ضمن خوش آمد گویی به حاضرین و تقدیر و تشکر از اعضای دوره چهارم، عوامل و علل موفقیت هیأت ناتک خراسان رضوی را از اعضای حاضر در جلسه خواستار شد که در خاتمه هر کدام از حاضرین به عواملی همچون تخصص گرایی، توانمندسازی، جدیت، دغدغه مندی اشاره کردند.

دکتر جعفری ثانی دبیر هیأت نظارت استانی نیز ضمن تشکر از اعضاء، گزارش مختصری از عملکرد هیأت در دوره چهارم فعالیت ارائه داد. در ادامه جلسه افراد به شرح زیر لوح تقدیر دریافت کردند.

دکتر سعید احمدی: نماینده دانشگاه فنی و حرفه ای در هیأت ناتک عتف خراسان رضوی

دکتر هادی خدابخشیان: نماینده دانشگاه پیام نور در هیأت ناتک عتف خراسان رضوی

دکتر کامران داوری: معاون دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد

دکتر جواد سلجوقی: نماینده دانشگاه علمی کاربردی در هیأت ناتک عتف خراسان رضوی

احسان صابریان: نماینده دانشگاه نیشابور در هیأت ناتک عتف خراسان رضوی

دکتر امیرحسین کیذوری: نماینده دانشگاه سبزوار در هیأت ناتک عتف خراسان رضوی

دکتر صدیقه کاظمی: نماینده دانشگاه فرهنگیان مشهد در هیأت ناتک عتف خراسان رضوی

دکتر تکتم محتشمی: نماینده دانشگاه تربت حیدریه در هیأت ناتک عتف خراسان رضوی

دکتر ایمان الله بیگدلی: عضو کارگروه دانشگاه های دولتی و دانشگاه وابسته به دستگاه های اجرایی (دانشگاه فرهنگیان)

دکتر عقیله حیدری: عضو کارگروه واحدها و مراکز دانشگاه پیام نور

دکتر محمدحسین طیرانی: عضو کارگروه دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی غیر دولتی-غیر انتفاعی و مؤسسات آموزش عالی آزاد

دکتر مصطفی قلی زاده: عضو کارگروه واحدها و مراکز دانشگاه پیام نور

دکتر مرتضی کرمی: عضو کارگروه دانشگاه فنی و حرفه ای

دکتر محسن نبوی: عضو کارگروه واحدها و مراکز دانشگاه آزاد اسلامی

99062702

99062703چ

99062704

99062705

99062706

99062707

99062708

 

آخرین اخبار

بازتاب اخبار دانشگاه