با تلاش هیأت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت علوم، تحقیقات و فناوری خراسان رضوی مسئول باند صدور مدارک جعلی دانشگاهی دستگیر شد

ارسال شده در تاریخ :

به دنبال دستگیری مسئول باند صدور مدارک جعلی دانشگاهی، روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد گفتگویی با دکتر حسین جعفری ثانی دانشیار گروه آموزشی مطالعات برنامه‌ریزی درسی دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی دانشگاه فردوسی مشهد و دبیر هیأت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت علوم، تحقیقات و فناوری خراسان رضوی انجام داده است که حاصل این گفتگو در زیر درج‌شده است:

دبیر هیأت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت علوم، تحقیقات و فناوری خراسان رضوی ضمن تأیید دستگیری عامل اصلی صدور مدارک علمی جعلی اظهار نمود: پس از ماه‌ها تلاش و پیگیری مستمر این هیأت با همکاری سایر دستگاه‌ها ذی‌ربط ازجمله دادستانی، اداره پلیس فتا، اداره پلیس اماکن عمومی، سازمان بازرسی و سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی انجام داد که  نتیجه این همکاری دستگیری عامل اصلی و همکاران وی بود .

از متهم یادشده، هزاران عدد فرم خام مدرک جعلی متعلق به دانشگاه‌های داخلی و خارجی، بیش از ده‌ها مهر برجسته برای درج بر روی هلوگرام و... کشف و ضبط شد.

دبیر هیأت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت علوم، تحقیقات و فناوری خراسان رضوی در پایان از همکاری دستگاه‌های یادشده و تلاش بی‌وقفه کارشناسان و دبیرخانه هیأت در این راستا تشکر و قدردانی کرد.

آخرین اخبار