اعتبارات ویژه شبکه آزمایشگاهی برای زمستان 1400 اعلام شد

ارسال شده در تاریخ :

اولویت اعتبارات زمستان 1400 برای پژوهشگرانی است که در سال جاری نتوانسته‌اند از اعتبارات باشگاه مشتریان استفاده کنند.

دکتر رضا اسدی فرد، مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، گفت: «در 9 ماه اول سال جاری، به منظور تسهیل پژوهش‌های آزمایشگاهی در کشور، بیش از 250 میلیارد ریال اعتبار به اعضای هیئت علمی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی سراسر کشور تخصیص داده شد. در همین راستا، برای فصل زمستان نیز برنامه‌ و طرح‌ ویژه‌ای داریم.

 

ارایه اعتبارات فصل زمستان در 2 مرحله انجام می شود؛ در مرحله اول، ظرفیت اصلی طرح های اعتباری برای آن دسته از اعضای هیئت علمی و دانشجویانی فعال خواهد شد که در سال 1400، هیچ اعتبار و طرح اعتباری را انتخاب نکرده اند. در مرحله دوم، سایر پژوهشگران می‌توانند به صورت عام و با ظرفیتی محدود از اعتبارات فصل زمستان استفاده کنند.

  شایان ذکر است پس از ارایه 130 میلیون ریال اعتبار برای هر عضو هیئت علمی و 70 میلیون ریال اعتبار برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی در 9 ماه اول سال جاری، در فصل زمستان نیز پژوهشگران می‌توانند از اعتبار 30 میلیون ریالی با پوشش 40 درصدی استفاده کنند.

 

پژوهشگران و دانشگاهیان می‌توانند برای ثبت نام و فعال سازی اعتبارات فصل زمستان با توجه به شرایط ذکر شده، از20 آذر ماه به پایگاه اینترنتی باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی به نشانی My.LabsNet.ir مراجعه کنند.

1400092101

آخرین اخبار