اطلاعیه در خصوص دورکاری کارکنان دانشگاه فردوسی مشهد

ارسال شده در تاریخ :

با عنایت به نامه شماره 38/3/12296 مورخ1400/04/19 معاونت محترم توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان رضوی و به استناد بخشنامه شماره 374899 مورخ 1399/08/27 سازمان اداری و استخدامی کشور و در راستای اجرای «طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت‌ها متناسب با وضعیت و روند بیماری کووید 19 در شهرهای کشور»، به استحضار می‌رساند؛ از روز شنبه مورخ 1400/04/19 تا اطلاع ثانوی کلیه امور و فعالیت‌های دانشگاه با توجه به وضعیت قرمز شهر مشهد به صورت دوسوم دورکاری انجام می‌شود. لذا خواهشمند است مدیران محترم با عنایت به بخشنامه مذکور به نحوی برنامه‌ریزی نمایند که در انجام امور آموزشی، پژوهش و فناوری و فرهنگی دانشگاه وقفه و خدشه‌ای ایجاد نگردد. ضمناً یادآور می‌شود:

-اولویت دورکاری با کارکنانی است که مطابق بخشنامه شماره 99778 مورخ 1399/03/07 معاون محترم رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور، جزء گروه‌های خاص می‌باشند، لذا خواهشمند است مدیران محترم پس از شناسایی و در اولویت قراردادن افراد دارای شرایط خاص، به جهت کاهش تردد و تجمع، برای سایر کارکنان نیز به گونه‌ای برنامه‌ریزی نمایند تا افراد به صورت چرخشی و نوبت‌بندی در محل کار حاضر شوند.

- کارکنانی که با تأیید مدیران دورکار می‌باشند، بایستی نسبت به ثبت و ارائه گزارش دورکاری در سامانه حضور و غیاب (به صورت روزانه) اقدام نمایند. در غیر این صورت غیبت منظور خواهد شد.

- تشکیل جلسات برای انجام امور ضروری دانشگاه به صورت مجازی و در صورت نیاز به تشکیل جلسه حضوری طبق بند 8 بخشنامه با رعایت محدودیت‌های ذکرشده انجام پذیرد.

شایان ذکر است در مواردی که حضور افراد در دانشگاه مجاز شمرده شده است، اشخاص ملزم به رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی خواهند بود. بدیهی است در صورت تغییر وضعیت هشدار از نظر میزان فراگیری بیماری کووید 19، نحوه حضور دانشگاهیان از طریق وب‌سایت دانشگاه اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 

etela

آخرین اخبار

بازتاب اخبار دانشگاه