اطلاعیه انتخابات نمایندگان خریداران اراضی شاندیز

ارسال شده در تاریخ :

sha

با توجه به پایان دوره نمایندگی منتخبان محترم خریداران زمین­ های شاندیز، برگزاری انتخابات جهت تعیین نمایندگان جدید مطابق برنامه زمانی و شرایط زیر برگزار خواهد شد:

 

شرایط شرکت در انتخابات

  • حضور خریداران محترم اراضی شاندیز در این انتخابات الزامی است و عدم حضور و شرکت در این انتخابات به معنی قبول کلیه اقداماتی است که از این پس از سوی نمایندگان منتخب به اجرا در خواهد آمد.
  • تنها خریداران دانشگاهی حق شرکت در این انتخابات را خواهند داشت.
  • اعضاء محترم می توانند در روز انتخابات با همراه داشتن کارت شناسایی دانشگاه و پس از احراز هویت برگه اخذ رأی را دریافت نموده و سپس آن را به صندوق بیاندازند.

تبصره: خریداران غیردانشگاهی و وابستگان همکاران دانشگاهی تنها می­توانند با وکالت نامه معتبر (با تایید مدیریت حقوقی دانشگاه) جهت شرکت در انتخابات حضور یابند.

 

شرایط داوطلبان نمایندگی

  • داوطلبان نمایندگی لازم است مطابق برنامه زمان بندی اعلام شده با همراه داشتن کارت شناسایی دانشگاه، یک قطعه عکس پرسنلی، شخصاً برای ثبت نام به اتاق شماره 121 در سازمان مرکزی سرکار خانم نظافتی (ساعات اداری) مراجعه و نسبت به تکمیل فرم ثبت نام داوطلب نمایندگی اقدام نمایند.

تبصره: تنها خریداران اصلی دانشگاهی (شاغل و بازنشسته) امکان ثبت نام به عنوان داوطلب نمایندگی را دارند و وابستگان و سایر خریداران امکانی برای ثبت نام نمایندگی نخواهند داشت.

  • داوطلبان نمایندگی پس از احراز شرایط مطابق جدول زیر تنها می توانند برای تبلیغ در محافل خارج از دانشگاه و فضای مجازی به شرح اقدامات و برنامه های آینده خود بپردازند.

تبصره: در روز انتخابات تنها نام کاندیداهای احراز صلاحیت شده و مشخصات ایشان به صورت کلی در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت. 

 

مدیریت دانشگاه فردوسی مشهد امیدوار است با برگزاری این انتخابات روند پیگیری و حل مشکلات موجود با وفاق و همدلی شما عزیزان و منتخبین گرامی سرعت بیشتری یافته و به نتیجه مطلوب نزدیک شود.

جدول زمانبندی ثبت نام از داوطلبان نمایندگی خریداران زمین های شاندیز و برگزاری انتخابات

zaman

آخرین اخبار

بازتاب اخبار دانشگاه