ابقای معاون فرهنگی اجتماعی و دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد

ارسال شده در تاریخ :

دکتر محمد کافی، رئیس دانشگاه فردوسی مشهد در حکمی دکتر حمیدرضا طاهری استاد گروه رفتار حرکتی دانشکده علوم ورزشی دانشگاه را با حفظ وظایف آموزشی و پژوهشی به مدت دو سال دیگر در سمت معاون فرهنگی اجتماعی و دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد ابقا کرد.

در این حکم آمده است:

با اهدای سلام،

ضمن سپاس از زحمات و تلاش‌های جناب‌عالی در سمت معاونت فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه و نظر به تجارب ارزنده و شایستگی‌های شما، به‌موجب این حکم با حفظ وظایف آموزشی-پژوهشی به مدت دو سال در این سمت ابقا می‌شوید. امید است در دوره جدید همگام با برنامه راهبردی دانشگاه از همه ظرفیت‌ها و توانمندی‌های آن معاونت در ارتقای حوزه‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی و مسائل دانشجویی بهره برده شود. هم‌چنین انتظار است در راستای مسئولیت‌پذیری اجتماعی و پاسخ به نیازهای شهروندان با بهره‌گیری از توان بالای اعضای هیأت علمی، کارشناسان و دانشجویان دانشگاه با حضور پررنگ‌تر در بخش‌های مختلف اجتماعی و فرهنگی و ارتباط قوی‌تر با جامعه، همچون گذشته در پیشبرد اهداف دانشگاه فردوسی مشهد گام بردارید. موفقیت و سربلندی جناب‌عالی را از خداوند متعال خواستارم.

محمد کافی

رئیس دانشگاه

لازم به ذکر است دکتر حمیدرضا طاهری با حکم رئیس دانشگاه فردوسی مشهد از سال 1396 سمت معاونت فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد را عهده‌دار می‌باشد.

آخرین اخبار

بازتاب اخبار دانشگاه