آیین نکوداشت دکتر حائریان اردکانی استاد دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد

ارسال شده در تاریخ :

آیین نکوداشت دکتر علی حائریان اردکانی استاد فرهیخته و پیشکسوت رشته متالورژی و مواد دانشکده مهندسی دانشگاه فردوسی مشهد با حضور رئیس  و جمعی از اساتید دانشگاه صبح روز چهارشنبه 17 دی ماه 1399 در تالار خوارزمی دانشکده مهندسی برگزار شد.

دکتر محمد کافی رئیس دانشگاه فردوسی مشهد در این مراسم، دکتر حائریان اردکانی را استادی نمونه و چهره ای ارزشمند برای دانشگاه فردوسی مشهد و جامعه علمی ایران دانست و افزود: خدمات و افتخارات ایشان چه در حوزه علم و پژوهش و چه در حوزه مدیریت شهره خاص و عام بوده است و دانشگاه فردوسی مشهد باید به خود ببالد که چنین استاد ارزشمندی را در خود جای داده است که مایه افتخار برای ایران است.

رئیس دانشگاه فردوسی مشهد، با اشاره به سابقه علمی و اجرایی دکتر حائریان گفت: ایشان علاوه بر اینکه جز اساتید بزرگ رشته مهندسی مواد و متالورژی در کشور محسوب می شوند، در عرصه مدیریت و فعالیت های اجرایی نیز یکی از  مدیران و تلاشگران به نام در این زمینه به شمار می آیند و مایه مباهات و افتخار است که دانشگاه فردوسی مشهد دارای چنین استاد ارجمند و بزرگواری است.

در حاشیه این مراسم از ویژه نامه دکتر علی حائریان اردکانی، یادمان، درخت و تالار دانشکده مهندسی مزین به نام این استاد فرهیخته رونمایی شد.

99101709

99101710

99101711

 

آخرین اخبار

بازتاب اخبار دانشگاه