گفتگوی رئیس دانشکده علوم ورزشی و مدیر تربیت‌بدنی دانشگاه فردوسی مشهد با سیمای مرکز خراسان رضوی

ارسال شده در تاریخ :

دکتر سهرابی رئیس دانشکده علوم ورزشی و مدیر تربیت‌بدنی دانشگاه فردوسی مشهد و دکتر کشتی دار عضو هیئت‌علمی این دانشگاه در خصوص استفاده از ظرفیت‌های دانشگاه فردوسی مشهد در پیشبرد اهداف ورزش استان در گفتگویی با سیمای مرکز خراسان رضوی شرکت نمودند.

رئیس دانشکده علوم ورزشی در این گفتگو که با محوریت همکاری دانشکده علوم ورزشی و صداوسیمای مرکز خراسان رضوی جهت کمک به ورزش استان انجام شد، با اشاره به اینکه دانشکده علوم ورزشی دانشگاه فردوسی مشهد از ظرفیت علمی و عملی بسیار بالایی جهت حل مشکلات ورزش استان برخوردار است آمادگی اعضای هیئت‌علمی و دانشجویان را جهت حل مشکلات اعلام نمود.

ایشان در بخش دیگری از سخنان خود گفت در حال حاضر مدیریت تربیت‌بدنی دانشگاه جلسات کاری جداگانه‌ای با هیئت‌های ورزشی استان جهت تعامل و همکاری بیشتر برگزار نموده است و افزود: با توجه به اینکه ریاست هیئت ورزش‌های دانشگاهی که پل ارتباطی ورزش دانشگاه با هیئت‌ها و اداره کل ورزش و جوانان است، بر عهده دانشگاه فردوسی مشهد می‌باشد و این هیئت می‌تواند تعاملات گسترده‌ای با دانشگاه‌های سطح شهر مشهد ازیک‌طرف و بدنه ورزش استان از طرف دیگر برقرار نماید و باعث ایجاد نشاط، شادابی و تحرک در قشر دانشگاهی به‌ویژه دانشجویان گردد.

در ادامه ایشان ضمن تبریک به آقای فتاحی مدیرکل جدید ورزش و جوانان استان خراسان رضوی و آرزوی توفیق الهی برای ایشان خواستار ادامه این همکاری‌ها در بخش ورزش همگانی و قهرمانی شد.

لازم به ذکر است دکتر محمد کشتی دار دانشیار دانشکده علوم ورزشی دانشگاه فردوسی مشهد نیز در این گفتگو ضمن تبریک به مدیرکل جدید ورزش و جوانان استان خراسان رضوی در خصوص استفاده از ظرفیت‌های دانشگاه فردوسی مشهد در پیشبرد اهداف ورزش استان توضیحاتی ارائه نمود.

841049

841048

آخرین اخبار