درخشش دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد در بیست و پنجمین المپیاد دانشجویی کشور

ارسال شده در تاریخ :

بیست‌وپنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور اول اسفند 1399 در حالی برگزار گردید که به دلیل شرایط ناشی از همه‌گیری ویروس کرونا امکان حضور و رقابت در این دوره از المپیاد علمی دانشجویی برای بسیاری از دانشجویان عزیز فراهم نبود.

با اینحال درخشش دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد در این رویداد علمی با کسب چندین مدال‌ نقره و برنز قابل تقدیر می‌باشد . معاونت آموزشی دانشگاه، ضمن تبریک کسب این موفقیت به خانواده بزرگ دانشگاه فردوسی مشهد و دانشجویان عزیز، از زحمات اعضاء هیأت علمی قدردانی می‌نماید.

 

گفتنی است المپیاد علمی دانشجویی بزرگترین مسابقه علمی دانشجویی کشور در دوره کارشناسی محسوب می‌شود که در 23 رشته و در دو مرحله منطقه‎ای و کشوری برگزار می‎گردد. دارندگان رتبه‌های 1 تا 3 از جوایز بنیاد ملی نخبگان بهره‎مند می‎شوند و رتبه‎های 1 تا 15 می‎توانند بدون شرکت در کنکور کارشناسی ارشد در دانشگاه‎های برتر کشور جهت ادامه تحصیل پذیرش شوند. شورای هدایت استعدادهای برتر (شهاب) در معاونت آموزشی دانشگاه، مسئولیت برنامه‎ریزی برای آماده‎سازی علمی دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد و اعزام آنان به المپیاد علمی دانشجویی را بر عهده دارد.

1400031204

1400031205

1400031206

آخرین اخبار

بازتاب اخبار دانشگاه