پیام تبریک معاون فرهنگی اجتماعی و دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد به مناسبت گرامیداشت روز روانشناس و مشاور

ارسال شده در تاریخ :

به گزارش روابط عمومی معاونت فاد، دکتر حمید رضا طاهری معاون فرهنگی اجتماعی و دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد بمناسبت گرامیداشت روز روانشناس و مشاور، پیام تبریکی به شرح زیر صادر نمود.
امروزه یکی از مسایل مهم در زندگی بشر، سلامت روان و شیوه های دستیابی به آن است. بطوریکه سلامت جسم و روان و عواملی چون شایستگی و رفتارهای نوآورانه می تواند تضمین کننده موفقیت هر فرد و سازمانی باشد. سلامت روانی بعنوان یک دانش و هنر می تواند به افراد جامعه کمک کند تا ضمن دارا بودن حداکثر سازش با افراد و افزایش کارامدی ، مشکلات خود را با راه حل های مطلوب تری حل کنند.
از اینرو در این روزها که شیوع ویروس کرونا در جهان مشکلات زیادی را برای مردم در ابعاد مختلف ایجاد کرده، حفظ سلامت روان برای همه یک ضرورت است و نقش روانشناسان و مشاوران در بهزیستی روانی افراد جامعه انکارناپذیر است.
در پایان ضمن تبریک نهم اردیبهشت ماه روز روانشناس و مشاور به تمام اساتید و دانشجویان روانشناسی و مشاوره ، لازم می دانم از زحمات و تلاش های ارزنده همکاران محترم مرکز مشاوره و توانمند سازی ، دانشجویان گرامی کانون همیاران سلامت روان و انجمن های علمی دانشجویی روانشناسی و مشاوره دانشگاه تشکر و قدردانی نمایم.
از خداوند منان توفیقات روزافزون و تندرستی برای تان آرزومندم.


دکتر حمید رضا طاهری
معاون فرهنگی اجتماعی و دانشجویی دانشگاه

آخرین اخبار

بازتاب اخبار دانشگاه