نهمین سمینار دانشجویان دکتری گروه آمار به مناسبت هفته پژوهش برگزار شد

ارسال شده در تاریخ :

در راستای اهداف بلند پژوهشی، گروه آمار دانشگاه فردوسی مشهد از سال ۱۳۹۴ بر آن شده است که  به مناسبت  هفته پژوهش در آذرماه و هفته آموزش در اردیبهشت ماه هر سال سمینار دانشجویی توسط دانشجویان دکتری آمار برگزار نماید.

ایجاد فرصت مناسب برای ارائه آخرین دستاوردهای علمی و پژوهشی توسط دانشجویان دکتری، تبادل نظر، ایجاد ارتباط با یکدیگر برای ارتقای سطح علمی و آشنایی بازمینه ها و گرایش های مختلف علم آمار از جمله اهداف این سمینار می باشد. 

امسال نیز با وجود شرایط پیش آمده به دلیل بیماری کووید 1۹، این رویداد علمی در دو روز چهارشنبه  ۲۶ آذر ماه و ادامه آن در چهار شنبه ۳ دی ماه ۱۳۹۹ به صورت مجازی برگزار گردید.

روز اول این مراسم با سخنرانی ۶ دانشجوی ایرانی و۳ دانشجوی خارجی و با حضور دانشجویان تحصیلات تکمیلی و هیأت علمی گروه آمار برگزار گردید.

 بعد از اتمام سمینار دانشجویان و دکتر احمدی مدیر گروه آمار ضمن تشکر از ارایه دهندگان و شرکت کنندگان حاضر در سمینار، جلسه کوتاه پرسش و پاسخ با دانشجویان حاضر جهت طرح مشکلات و پیشنهادات دانشجویان نیز برگزار نمودند تا با همفکری اساتید و دانشجویان بتوان گامی در رفع ان ها برداشت.

در روز دوم نیز ۳ نفر از دانشجویان دکتری به ایراد سخنرانی در زمینه کاریشان پرداختند.

آخرین اخبار

بازتاب اخبار دانشگاه