نشست رابطین خبری دانشگاه برگزار شد

ارسال شده در تاریخ :

در روز سه شنبه ۲۵ مرداد ماه ۱۴۰۱ نشست رابطین خبری دانشگاه با حضور دکتر سیدحسین سیدموسوی سرپرست دفتر ریاست و روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد با همکاران روابط عمومی و رابطین خبری معاونت‌ها، پژوهشکده‌ها و دانشکده‌ها در محل سالن شورای سازمان مرکزی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد در این جلسه راهکارهای پویایی و تقویت فعالیت رابطین خبری، ارتقای کیفیت اطلاع رسانی در دانشگاه، بهبود شرایط سایت دانشگاه فردوسی مشهد و دسترسی آسان به اطلاعات مورد نیاز برای مخاطبان به بحث و گفتگو گذاشته شد.

در ابتدای این نشست دکتر سیدموسوی مدیر دفتر ریاست و روابط عمومی دانشگاه ضمن خوش آمدگویی  به نکات چندی اشاره نموده و گفت تقویت رابطین خبری و فعال شدن بیشتر آنها باعث تقویت روابط عمومی دانشگاه می شود. وی همچنین در سخنان خود بر پوشش خبری و انعکاس دستاوردها و فعالیت های خاص و قابل توجه واحدها توسط رابطین خبری تاکید کرد.

پس از آن در این نشست رابطین خبری دانشگاه به بیان درخواست ها و نظرات خود پرداختند که از جمله آنها می توان به برگزاری کارگاه ها و کلاس های آموزشی تخصصی، راهکارهای ایجاد انگیزه، منزلت و جایگاه سازمانی برای رابطین خبری، ارتقاء و بهبود وبگاه دانشگاه، توجه به خاستگاه خبرهای علمی و پژوهشی اعضای هیات علمی و دانشجویان،  گسترش تبلیغات در فضای مجازی، برقراری ارتباط گسترده تر با رسانه ها و ارتباط روابط عمومی دانشگاه با وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اشاره کرد. همچنین در این جلسه بر ارسال اخبار واحدهای زیرمجموعه هر حوزه فقط از طریق رابطین خبری هر معاونت یا دانشکده و پژوهشکده تاکید گردید.

در پایان جلسه دکتر سیدموسوی ضمن سپاسگزاری از حضور رابطین خبری و توجه به پیشنهادات مطرح شده در آن گفت تلاش می شود تا نشست رابطین خبری حد اقل در هر فصل برگزار گردد.

خبرنگار: مهدیه کوهستانی، فائزه قنبری

عکاس: آرش قربانعلی زاده

 rabetin2

 

rabetin3

آخرین اخبار

بازتاب اخبار دانشگاه