امضاء تفاهم نامه میان دانشگاه فردوسی مشهد و قرارگاه منطقه ای شمال شرق نزاجا

ارسال شده در تاریخ :

روز پنجشنبه  18  آبان 1402 امیر سرتیپ آذریان فرمانده قرارگاه شمال شرق نیروی زمینی ارتش به همراه هیاتی در دانشگاه فردوسی مشهد حضور یافته و با دکتر ضابط رئیس دانشگاه فردوسی مشهد دیدار کرد. در این دیدار رئیس دفتر ریاست و روابط عمومی، مدیر ارتباط با صنعت و روسای دانشکده های ادبیات و علوم انسانی و مهندسی دانشگاه فردوسی مشهد نیز حضور داشتند.

در این نشست دکتر احد ضابط ضمن اشاره به سابقه همکاری دانشگاه با ارتش ابراز امیدواری کرد با برگزاری این نشستها و امضاء تفاهم نامه بتوان این همکاری ها را توسعه بخشید. وی با اشاره به ظرفیت های شرکت های دانش بنیان پارک علم و فناوری و مراکز رشد دانشگاه فردوسی مشهد، آن را فرصتی برای همکاری های مشترک در بخش های اقتصادی و صنعتی دانست.

استفاده از نیروی انسانی متخصص فارغ التحصیل دانشگاه در قالب امریه نیز از دیگر فرصت های همکاری بود که در این نشست مطرح گردید.

در پایان این نشست تفاهم نامه ای بین دانشگاه فردوسی مشهد و قرارگاه منطقه شمال شرق ارتش به امضاء رسید. اجرای طرح های تحقیقاتی، هدایت پایان نامه های مساله محور، برگزاری دوره های آموزشی و برگزاری همایش های مشترک از جمله موضوعات این تفاهم نامه بود.

 

p1

p2

p3

p4

آخرین اخبار

بازتاب اخبار دانشگاه