طرح پایش سلامت دانشجویان نو ورود دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می‌شود

ارسال شده در تاریخ :

سلامت جسم و روان یکی از اساسی‌ترین شرط موفقیت و تضمین‌کننده موفقیت‌های دانشجویان در دوران تحصیل می‌باشد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد، با توجه به اینکه سلامت جسم و روان، تضمین‌کننده موفقیت‌های دانشجویان می‌باشد، طرح پایش سلامت مطابق سالهای گذشته، جهت سنجش و ارتقای سلامت دانشجویان نو ورود دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می‌شود.

روابط عمومی دانشگاه در خصوص برنامه‌ها و اقدامات دانشگاه فردوسی مشهد در خصوص طرح پایش سلامت دانشجویان نو ورود، گفتگویی باخانم دکتر پاسالار رئیس مرکز بهداشت و درمان دانشگاه انجام داده است که حاصل این گفتگو در ذیل درج‌شده است.

ازآنجایی‌که سلامت جسم و روان، تضمین‌کننده موفقیت‌های دانشجویان در آینده می‌باشد، مطابق سال‌های گذشته طرح پایش جهت سنجش و ارتقای سلامت برای دانشجویان ورودی سال 1397 با همکاری دانشجویان کانون هلال احمر دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می‌شود.

جهت شرکت در طرح پایش سلامت، دانشجویان ابتدا با مراجعه به لینک‌هایی که در سامانه ثبت‌نام دانشجویان ورودی جدید قرار داده‌شده پرسشنامه‌های جسم و روان را تکمیل و کد رهگیری دریافت می‌نمایند. سپس این برگه را پس از چاپ به مرکز بهداشت و مرکز مشاوره در تاریخ‌های تعیین‌شده مراجعه و تحویل می‌نمایند تا معاینات تکمیلی انجام گردد.

اطلاعات به‌دست‌آمده از معاینات در هر مرحله به دانشجویان ارائه و در صورت نیاز جهت پیگیری‌های بعدی به مرکز دعوت می‌شوند.. ارائه برگه ممهور به مهر مرکز بهداشت و مرکز مشاوره به آموزش دانشکده جهت تکمیل مراحل ثبت‌نام الزامی می‌باشد.

اجرای طرح از اول مهرماه تا پایان آبان سال جاری از ساعت 8 صبح لغایت 14 می‌باشد. روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه‌ها جهت خواهران و روزهای یکشنبه و سه‌شنبه‌ها جهت برادران دانشجو در نظر گرفته‌شده است.

توصیه می‌شود دانشجویان گرامی جهت پیشگیری از ازدحام در روزهای آخر، حتی‌الامکان در ابتدایی‌ترین روزهای اجرای طرح مراجعه نمایند.

.

اطلاعیه طرح پایش سلامت دانشجویان نو ورود دانشگاه فردوسی مشهد – کلیک کنید

 

آخرین اخبار