سومین رویداد جامع تقدیر از ستارگان دانشجوی دانشگاه فردوسی مشهد برگزار گردید

ارسال شده در تاریخ :

سومین رویداد جامع تقدیر از ستارگان دانشجوی دانشگاه فردوسی مشهد باحضور دکتر کافی رئیس دانشگاه و جمعی از مسئولین دانشگاه به صورت حضوری و مجازی روز یکشنبه 27 اردیبهشت 1400 در سالن اجتماعات دکتر رحیمی زاده دانشکده علوم و به همت معاونت آموزشی دانشگاه برگزار گردید.

دکتر کافی رئیس دانشگاه فردوسی مشهد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شاعر بزرگ پارسی زبان ابوالقاسم فردوسی که دانشگاه نام وی را یدک می کشد ابراز امیدواری کرد که بتوانیم دانشگاه فردوسی مشهد را درحد و درخور نام این شاعر بلند آوازه اداره کنیم.

وی ادامه داد: جلسه امروز به پاس قدردانی و پاسداشت تلاش‌های دانشجویان نخبه دانشگاه فردوسی مشهد رقم خورده، که جا دارد به تمام دانشجویان و به تمام عزیزانی که در این لحظه شنونده سخن بنده و این برنامه هستند بگویم اگر دانشگاه گلستان باشد گل سرسبد این گلستان‌ شما نخبگان هستید. بنده از شما سپاسگزارم که تلاش کردید و از این استعداد خدادادی به نحو مطلوب استفاده کردید. بنده با توجه به حضور مستمر در داشگاه های کشورهای مختلف دنیا به وضوح به این نتیجه رسیده ام که با توجه به محدودیت سیستم های موجود در کشور، تلاش و همت بسیاری نیاز است که بتوانید به این مرحله برسید. نباید شما از اهداف بلندی که دارید کوتاه بیایید و  با برنامه مشخص انشالله قطعاً موفق خواهید.

1400022611

رئیس دانشگاه ادامه داد: داشتن یک هدف مشخص و دقیق و برنامه ریزی های مشخص می تواند احتمال موفقیت را افزایش دهد، و انسان را به سمت شکوفایی استعداد هدایت کند.

 دکتر کافی گفت: شما نخبگان عزیر از بین هزاران نفر به عنوان دانشجو و سپس سر آمد و انتخاب شدید و از این رو باید قدر خودتان را بدانید و تلاش کنید که انشالله در جهت توانمند شدن دانشگاه فردوسی مشهد قدم بردارید.

در انتهای این مراسم از دانشجویان ستاره در شهاب و شتاب تقدیر بعمل آمد.

مشاهده کلیپ کارشناسی                                                                     مشاهده کلیپ کارشناسی برتر

مشاهده کلیپ کارشناسی ارشد                                                                مشاهده کلیپ کارشناسی ارشد برتر

مشاهده کلیپ دکتری تخصصی                                                               مشاهده کلیپ دکتری تخصصی برتر

مشاهده کلیپ دکتری عمومی                                                                 مشاهده کلیپ دکتری عمومی برتر

مشاهده کلیپ شتاب                                                                          مشاهده کلیپ شتاب برتر

 

1400022612

1400022613

TADDrMokri14000303

آخرین اخبار

بازتاب اخبار دانشگاه