رونمایی از قالب جدید وبگاه دانشگاه فردوسی مشهد

ارسال شده در تاریخ :

روز سه شنبه 21 بهمن 1399 و به مناسبت ایام مبارک دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی از قالب جدید طراحی شده وبگاه دانشگاه فردوسی مشهد با حضور دکتر کافی رئیس دانشگاه، هیأت رئیسه دانشگاه، دکتر عادل سپهر مدیر دفتر ریاست و روابط عمومی دانشگاه و دکتر حسینی سنو رئیس مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه رونمایی شد.

 

رئیس دانشگاه ضمن خوش آمدگویی به حاضرین، با توجه به پیشرفت روزافزون تکنولوژی و مجازی شدن امور، وبگاه هر دانشگاه و مؤسسه را پیشانی و معرف آن واحد دانست و گفت: امروزه مخاطبین دانشگاه برای اطلاع از عملکرد و امکانات هر دانشگاه با مراجعه به وبگاه آن دانشگاه می تواند برداشت خود را از آن دانشگاه کامل کند. از این رو این تغییر برای ما اهمیت بالایی داشت که با همکاری معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع و بخصوص مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات این مهم اتفاق افتاد. دکتر کافی در انتها از همکاران حوزه ریاست و روابط عمومی و دکتر سپهر مدیر این واحد هم که در این مدت پیگیر اجرای کامل این تغییر بودن قدردانی نمود.

دکتر سپهر مدیر دفتر ریاست و روابط عمومی در رابطه با راه اندازی قالب جدید گفت: با توجه به احساس نیاز به ایجاد ظاهری بروز و نوین در وبگاه دانشگاه با رایزنی هایی که با دکتر حسینی سنو رئیس مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه داشتیم و تلاش وی و همکاران توانمند این مرکز در کمتر از پنج ماه موفق به انجام این کار شدیم و به امید خدا طی سه یا چهار روز آینده این قالب قابل بهره برداری می باشد.

در این مراسم از تلاش های چند ماهه دکتر سید امین حسینی سنو، شهره مرجانی بجستانی، حمیده دلیری و محمد ابراهیم امینی رئیس و کارشناسان مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه این پروژه در اجرای هرچه بهتر این پروژه تقدیر گردید.

99112703

آخرین اخبار

بازتاب اخبار دانشگاه