رونمایی از سالنامه انگلیسی و گزارش میزان تحقق اولین برنامه راهبردی دانشگاه

ارسال شده در تاریخ :

طی مراسمی که روز چهارشنبه 26 آبان ماه سال 1400 با حضور دکتر کافی رئیس دانشگاه و سایر اعضای شورای دانشگاه به صورت حضوری برگزار گردید از "سالنامه انگلیسی دانشگاه" و "گزارش میزان تحقق اولین برنامه راهبردی دانشگاه" رونمایی شد.

سالنامه آماری دانشگاه از سال 1386 تاکنون هر ساله توسط معاونت برنامه‌ریزی و توسعه منابع تدوین و در سایت دانشگاه در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. در سال 1400 و در راستای تحقق هدف بین‌المللی شدن دانشگاه و به منظور استفاده مخاطبان غیر ایرانی، برای نخستین بار نسخه انگلیسی سالنامه آماری نیز تدوین و رونمایی شد.

همچنین در این مراسم گزارش میزان تحقق اولین برنامه راهبردی دانشگاه رونمایی گردید. معاونت برنامه‌ریزی و توسعه منابع دانشگاه هر ساله میزان تحقق چشم‌انداز، اهداف و شاخص‌های برنامه را رصد و به منظور اطلاع مدیران ارشد دانشگاه و بررسی و اتخاذ راهکارهای بهبودی در جلسات شورای راهبردی نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه ارائه نموده است. لیکن گزارش مذکور خلاصه‏ ای از میزان تحقق اولین برنامه راهبردی دانشگاه طی سال‏ های 1390 تا 1399 است که ضمن بررسی میزان تحقق سطوح مختلف برنامه، تحلیل‏ های بسیار مفیدی از نقاط قوت و قابل بهبود جهت برنامه‌ ریزی‌های آتی در اختیار تصمیم‌ گیرندگان و مجریان مربوطه قرار می‏دهد.

1400082704

آخرین اخبار

بازتاب اخبار دانشگاه