حضور وزیر علوم در میان دانشجویان طرح ولایت در دانشگاه فردوسی مشهد

ارسال شده در تاریخ :

روز دوشنبه 16  مرداد  1402  دکتر زلفی گل وزیر علوم تحقیقات و فناوری با حضور در دانشگاه فردوسی مشهد با دانشجویان شرکت کننده در طرح ولایت از دانشگاه های سراسر کشور دیدار کرد.

در این دیدار که در مسجد امام رضا علیه السلام دانشگاه فردوسی مشهد برگزار گردید دکتر زلفی گل طی سخنانی گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران برای حفاظت از ما و سلامتی و امنیت ما همواره در تلاشند و ما باید قدردان آنان بوده و همواره برایشان دعا کنیم. وی با اشاره به یاد مرحوم حجت السلام صالحی،  حضور در طرح ولایت که با اخلاق، معنویت و انسانیت عجین است را قدر دانسته و از آن حداکثر استفاده را ببرید.

دکتر زلفی گل افزود دانشجویانی که در این طرح شرکت می کنند می توانند راهنمای دیگر دانشجویان در زمینه های مختلف باشند. وی همچنین تاکید کرد شما می بایست با داشتن مهارت های روابط عمومی و جذب مخاطب بتوانید دانشجویان را به خود جذب کنید و از این فرصت برای انتقال تجربیات خود به دیگران بهره ببرید.

وزیر علوم افزود دانشجویان ارزشی و انقلابی می بایست از نظر علمی نیز سرآمد باشند تا بتوانند در کنار فعالیت های سیاسی، فرهنگی و غیره از نظر علمی به دانشجویان دیگر کمک کنند.  وی  در ادامه سخنان خود خطاب به دانشجویان گفت دانشگاه فرصتها و ظرفیت های بسیاری دارد و تلاش کنید از این ظرفیتها حداکثر استفاده را ببرید.

در پایان این دیدار دکتر زلفی گل به سوالات دانشجویان پاسخ داد.

 

IMG_2276.JPG

 

IMG_2281.JPG

 

IMG_2277.JPG

 

آخرین اخبار

بازتاب اخبار دانشگاه