حضور دانشجویان بین المللی دانشگاه فردوسی مشهد در دوره آموزشی - فرهنگی ویژه دانشجویان بین‌المللی دانشگاه‌ها

ارسال شده در تاریخ :

آیین اختتامیه دومین دوره آموزشی - فرهنگی ویژه دانشجویان بین‌المللی دانشگاه‌ها بعد از ظهر سه‌شنبه ۲۷ تیرماه ۱۴۰۲ با حضور معاون وزیر علوم و رییس سازمان امور دانشجویان در محل سالن همایش‌های بین‌المللی امام رضا (ع) دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار شد.

دکتر داداش‌پور معاون وزیر علوم و رییس سازمان امور دانشجویان، با تاکید بر اصل حضور دانشجویان غیر ایرانی در کشور، از اهمیت و اثرگذاری این دانشجویان در بازگشت به کشور خود به عنوان سفرای فرهنگی جمهوری اسلامی ایران سخن گفت.

پس از آن حجت‌الاسلام والمسلمین شریف اصفهانی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ علم و صنعت ایران گزارشی از برگزاری برنامه‌های آموزشی که دفتر نهاد متولی برگزار آن بوده است، ارایه کرد.

گفتنی است در دومین دوره آموزشی - فرهنگی دانشجویان بین‌المللی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی سراسر کشور که با هدف توانمندسازی دانشجویان بین‌المللی از ۲۳ تا ۲۷ تیرماه به میزبانی دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار شد، ۶۰۰ دانشجوی غیر ایرانی از ۴۰ دانشگاه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و ۱۶ ملیت مختلف و همچنین تعدادی از دانشجویان بین المللی دانشگاه فردوسی مشهد که در برنامه‌های متنوع فرهنگی، اجتماعی و ورزشی، کارگاه‌های آموزشی، بازدید از مراکز علمی و فرهنگی و... شرکت داشتند.

لازم بذکر است دکتر بذرافشان مقدم مدیر همکاری های علمی بین المللی و امور دانشجویان غیر ایرانی دانشگاه فردوسی مشهد نیز در این مراسم حضور داشت.

p1

p2

p3

p4

p5

آخرین اخبار

بازتاب اخبار دانشگاه