جلسه شورای آموزشی دانشگاه باتقدیر از معاونین دانشکده ها برگزارشد

ارسال شده در تاریخ :

جلسه شورای آموزشی دانشگاه در روز چهارشنبه مورخ 12 خرداد ساعت 18:30  در محل مرکز رفاهی شماره یک دانشگاه با حضور اعضای  شورای آموزشی دانشگاه و با رعایت پروتکل های بهداشتی تشکیل گردید.

در آغاز جلسه دکتر پیش قدم ضمن خیر مقدم و تشکر از زحمات همکاران، توضیحاتی در خصوص طرح همسان سازی حقوق اعضای هیات علمی وزارت علوم با اعضای هیات علمی وزارت بهداشت و شرایط ورود به طرح  ارایه نمودند.

در ادامه وی در خصوص حضوری یا غیر حضوری بودن نیمسال آینده دانشگاه ها گفت: با توجه به اینکه بر اساس برخی پیش بینی ها امکان برگزاری نیمسال اول 1400-1401 دانشگاه ها به صورت حضوری وجود خواهد داشت، برگزاری کاملاً حضوری در دانشگاه فردوسی مشهد منتفی است و لازم است از امکانات و زیر ساخت های فراهم شده برای برگزاری الکترونیکی کلاس ها و استفاده از روش های ترکیبی در دانشگاه بهره برد. بدین منظور قرار است کمیته ای از معاونان دانشگاه تشکیل و در خصوص اینکه در چه رشته گرایش ها و مقاطع تحصیلی کلاس ها به صورت الکترونیکی برگزار شود، تصمیم گیری صورت گیرد.

موضوع تقویم تحصیلی سال 1400-1401 و برگزاری نیمسال تابستان 1400 توسط دکتر محمد ایزدیار مدیرآموزشی دانشگاه مطرح و مورد تصویب قرار گرفت.

در خاتمه از زحمات معاونان آموزشی دانشگاه و مدیران حوزه آموزش با اهدای هدایا تقدیر به عمل آمد.

آخرین اخبار

بازتاب اخبار دانشگاه