جشنواره فرهنگ ملل سبب نزدیکی فرهنگ اقوام و ملل مختلف با یکدیگر شده است

ارسال شده در تاریخ :

دکتر طاهری ، معاون فرهنگی اجتماعی و دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد در گفت و گو با  روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد با اشاره به اینکه درصد قابل توجهی از جمعیت دانشجویی دانشگاه را دانشجویان خارجی تشکیل می دهند،  اظهار داشت: گسترش و تعمیق تعاملات سازنده و هم‌افزا، تقویت مشارکت جمعی، ارتقا سلامت جسمانی و نشاط روانی و اجتماعی، توسعه فضای گفتمان های فرهنگی، تقویت ارزش های محوری فرهنگی از مصادیق و اهداف مهم این معاونت در همکاری با جشنواره خواهد بود و قطع و یقین برگزاری برنامه های مانند چهارمین جشنواره فرهنگ ملل، می تواند در رسیدن به این اهداف ما را یاری نماید.

 وی با اشاره به بازخورد خوب سومین جشنواره فرهنگ ملل ابراز امیدواری کرد: چنین برنامه هایی سبب نزدیکی فرهنگ اقوام و ملل مختلف با یکدیگر شده و نیز اهمیت و نقش فرهنگ مهمان نوازی و صلح جویی ایرانیان را بیشتر به نمایش می گذارد.

معاون فرهنگی اجتماعی و دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد اظهار کرد: قطعا افزایش محورهای جشنواره امسال افزایش کیفیت، نشاط و شادابی بیشتر مخاطبان را فراهم آورده و خاطره بیاد ماندنی در ذهن دانشجویان به جای خواهد گذاشت.

دکتر طاهری در ادامه تاکید کرد: با برنامه ریزی انجام شده و هماهنگی خوبی که در میان متولیان جشنواره مذکور شکل گرفته انشالله شاهد برگزاری مطلوب جشنواره خواهیم بود.

وی در پایان بیان کرد: از تمام دست اندکارانی که با تلاش و همت جمعی سعی در برگزاری هر چه بهتر و اعتلای نام داشگاه دارند کمال تشکر را می نمایم.

با تشکر از دبیرخانه چهارمین جشنواره فرهنگ ملل دانشگاه فردوسی مشهد که  مقدمات  این گفنگو را فراهم کردند.

ارسال کننده خبر: شهابی

آخرین اخبار