تلویزیون اینترنتی دانشگاه فردوسی مشهد

ارسال شده در تاریخ :

دانشگاهیان و همکاران بزرگوار،

با تلاش همکاران دفتر ریاست و روابط عمومی دانشگاه، تلویزیون اینترنتی دانشگاه فردوسی مشهد (تاد) آغاز بکار کرد.

مسئولیت‌پذیری اجتماعی و رسالت دانشگاهیان در توسعه محیط مدنی مسئول می‌طلبد تا نگاه جامعه از دریچه چشم شما عزیزان عبور کند. بر همین اساس، تلویزیون اینترنتی دانشگاه فردوسی مشهد به‌عنوان اولین رسانه علمی تصویری دانشگاه‌های ایران، تلاش دارد تا پژواک اندیشه‌های شما در قبال پرسش‌های جامعه مدنی باشد. بدون شک رسالت اجتماعی دانشگاه، رفاه جامعه را همراه دارد.

در این رسانه مجموعه‌ای از برنامه‌های متنوع از انتقال تجارب و معرفی اساتید گرفته تا نشر وقایع و رخدادها در نظر گرفته‌شده است. در گام اول، برنامه‌ای ویژه در دست اقدام است تا به پرسش‌های جامعه و شهروندان پاسخی ساده و کوتاه دهد. لذا در این راستا، همکاران روابط عمومی به‌منظور این رسالت، کنار شما خواهند بود.

همچنین شما می‌توانید با ارسال فیلم کوتاه از وقایع، رخدادها و دستاوردهای دانشکده و واحد خود، تصویر خود را به جامعه برسانید. همراه ما باشید.

مدیریت دفتر ریاست و روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد

برای مشاهده اولین قسمت برنامه تلویزیون اینترنتی دانشگاه فردوسی مشهد روی تصویر زیر کلیک کنید

 

tad2000

 

برای مشاهده دومین قسمت برنامه تلویزیون اینترنتی دانشگاه فردوسی مشهد که در خصوص هجوم ملخ های صحرایی به ایران می باشد روی تصویر زیر کلیک کنید

 tad2100

 

دانشگاه فردوسی مشهد - تلویزیون اینترنتی دانشگاه فردوسی مشهد

برای مشاهده سومین قسمت برنامه تلویزیون اینترنتی دانشگاه فردوسی مشهد که در خصوص معرفی برگزیدگان و سرآمدان آموزشی دانشگاه فردوسی مشهد  می باشد روی تصویر زیر کلیک کنید

tad2500

 

آخرین اخبار