تقدیر از کارکنان مرکز مشاوره و توانمند سازی دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد

ارسال شده در تاریخ :

در پی انتخاب مرکز مشاوره و توانمندسازی دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد برای دوازدهمین سال پیاپی به عنوان مرکز مشاوره برتر دانشجویی کشور ، جلسه تقدیر و تشکر از کارکنان این مرکز با حضور دکتر حمیدرضا طاهری معاون فرهنگی اجتماعی و دانشجویی دانشگاه در روز یکشنبه مورخ 16 شهریور ماه 1399   برگزار شد.

دکتر طاهری معاون فرهنگی اجتماعی و دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد ضمن تقدیر از عملکرد خوب کارکنان، کارشناسان و مشاوران مرکز مشاوره بویژه در ایام کرونا کسب مقام برتر  را حاصل تلاش خالصانه و بدون چشمداشت تمامی همکاران مرکز  و  اهمیت و جایگاه مرکز مشاوره و توانمندسازی در  دانشگاه فردوسی دانست .

دکتر طاهری افزود: با توجه به آموزش مجازی در دانشگاه،  کارشناسان  محترم  با توجه به عدم حضور دانشجویان در محیط دانشگاه و ضرورت سلامت روان، باید تلاش کنند که خدمات مشاوره و مددکاری کمافی السابق با کیفیت و کمیت بیشتری ارائه گردد.

 معاون فرهنگی اجتماعی و دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد ادامه داد: مرکز مشاوره و توانمند سازی دانشجویان می تواند با استفاده از فضای مجازی ارتباط خودش را با دانشجویان و خانواده های آنان بیشتر نماید و در بخش های حمایتی و مددکاری بیشتر از اکنون تلاش نماید.

دکتر غفاری رئیس مرکز مشاوره و توانمند سازی دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد نیز گزارشی از عملکرد مرکز در ترم گذشته و برنامه های سال آتی مرکز ارائه نمود.

لازم به ذکر است پس از ارائه پیشنهادهای کارشناسان مرکز مشاوره در خصوص برنامه های مرکز ، لوح تقدیر و هدیه ریاست دانشگاه توسط معاون فرهنگی اجتماعی و دانشجویی دانشگاه به مدیر و کارکنان مرکز مشاوره و توانمندسازی دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد تقدیم شد.

taghdeermoshaver9962

taghdeermoshaver9963

taghdeermoshaver9964

taghdeermoshaver9968

 

آخرین اخبار

بازتاب اخبار دانشگاه