تقدیر از عضو هیئت‌علمی دانشگاه فردوسی مشهد در مراسم کتاب سال جمهوری اسلامی

ارسال شده در تاریخ :

در مراسم تقدیر از منتخبین سی و ششمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران از دکتر منصور علی‌آبادیان استاد گروه آموزشی زیست‌شناسی دانشکده علوم دانشگاه فردوسی مشهد به‌عنوان یکی از برگزیدگان شایسته تقدیر سی و ششمین دوره کتاب سال جمهوری اسلامی شناخته شد.

مراسم تقدیر از منتخبین سی و ششمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران در تاریخ سه‌شنبه 16 بهمن‌ماه 1397 با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن روحانی ریاست محترم جمهور و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در تالار وحدت در تهران برگزار شد.

در این دوره آثار مکتوب ارسال‌شده به دبیرخانه جایزه ۵۰۲۸۰ عنوان کتاب بود که ۱۳۰۶۸ کتاب به مرحله دوم و سپس ۲۷۲ عنوان کتاب به مرحله پایانی راه یافتند و هر کتاب توسط سه داور در این مرحله ارزیابی گردید تا امتیازات لازم را دریافت کند که در بخش علوم خالص و زیرمجموعه این بخش در قسمت زیست‌شناسی کتاب مهره‌داران: کالبدشناسی مقایسه‌ای، عملکرد، تکامل، تألیف کنت وی کاردونگ، ترجمه دکتر منصور علی‌آبادیان عضو هیئت‌علمی دانشگاه فردوسی مشهد شایسته تقدیر شناخته شد.

لازم به ذکر است کتاب مهره‌داران: کالبدشناسی مقایسه‌ای، عملکرد، تکامل، تألیف کنت وی کاردونگ و ترجمه دکتر منصور علی‌آبادیان عضو هیئت‌علمی دانشگاه فردوسی مشهد و با همکاری زین‌العابدین محمدی، از انتشارات سال 1396 دانشگاه فردوسی مشهد و در ۸۹۴ صفحه می‌باشد.

booksal972

booksal973

booksal974

 

آخرین اخبار