تشکیل ستاد پویش نیکوکاری دانشگاه فردوسی مشهد

ارسال شده در تاریخ :

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد و به دنبال تقاضای جمعی از همکاران دانشگاهی برای ایفای نقش فعالانه و نیکوکارانه دانشگاهیان در خدمت رسانی به خانواده دانشگاه فردوسی مشهد و شهروندان مشهد در مبارزه با ویروس کرونا و لزوم استفاده بیشتر از ظرفیت های گسترده دانشگاه فردوسی مشهد در این راه، روز سه شنبه 2 اردیبهشت ماه ۱۳۹۹، هسته اولیه این پویش نیکوکاری با حضور رئیس دانشگاه، دکتر محمد کافی تشکیل جلسه داد و در خصوص نحوه هم جهت کردن و سازماندهی فعالیت های نیکوکارانه دانشگاه و خدمت رسانی به اقشار آسیب دیده از بحران کرونا تبادل آرا شد. رئیس دانشگاه ضمن حمایت از تشکیل این پویش، بر لزوم مشارکت و استفاده از تمام بخش های دانشگاه فردوسی مشهد دراین فعالیت خداپسندانه تاکید کردند. این پویش از همه ظرفیت های مردم نهاد دانشگاه فردوسی مشهد اعم از تشکل های اسلامی، بسیج، انجمن های علمی، کانونهای فرهنگی، انجمن های صنفی، بنیاد دانشگاهی فردوسی و همچنین از همراهی و همفکری کلیه نیکوکاران وخیرین دانشگاه استفاده خواهد کرد و به شکل منظم و شفاف گزارش عملکرد ستاد اجرایی این پویش (سپَند) به اطلاع دانشگاهیان رسانده شود.

بنا به پیشنهاد همکاران حاضر در جلسه، هسته اولیه پویش نیکوکاری دانشگاه فردوسی مشهد متشکل از جمعی از اعضای داوطلب هیات علمی، کارکنان و نمایندگانی از تشکل های دانشگاهی در این دانشگاه است. اسامی افراد پیشنهاد شده جهت تشکیل هسته اجرایی سپند عبارتند از: دکتر حسین اشتیاق حسینی، دکتر حبیب رجبی مشهدی، دکتر علی یوسفی، دکتر سید یاسربنی هاشمی، دکتر ابوالفضل غفاری، دکتر سید محسن اصغری نکاح، حجه الاسلام محمد طلابیگی، دکتر نسرین کیوانفر، علی اکبر قانع، مهدی قاسم زاده و سید مجتبی تبادکانی.

پیشنهاد شد دکتر علی یوسفی، رئیس پژوهشکده زیارت و گردشگری دانشگاه، بطور موقت دبیری هسته ستاد پویش نیکوکاری دانشگاه فردوسی مشهد (سپَند) را برعهده گیرند.

آخرین اخبار

بازتاب اخبار دانشگاه