تجلیل ازخانواده‌ شهدای دانشجوی یمنی شاغل به تحصیل در دانشگاه فردوسی مشهد

ارسال شده در تاریخ :

دکتر افخمی رئیس اداره دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه فردوسی مشهد با ارسال نامه ای شهادت دو نفر از دانشجویان یمنی دانشگاه، علی ابونشطان و احمد عبداللطیف جاسر را طی نامه ای به خانواده های آنان تبریک و تسلیت گفت.

در بخشی از این پیام آمده است:

در واقع آرمان مقدسی که این عزیز سفر کرده و همه مردم مظلوم جبهه مقاومت علیه جبهه استکبار و صهیونیسم جهانی انتخاب نموده‌اند در امتداد نهضت عدالت‌خواهی و مقابله با ظلم حسین‌ابن‌علی‌علیه‌السلام است. اینجانب به نمایندگی از طرف دانشگاه فردوسی مشهد شهادت این بزررگواران را تبریک و ابراز همدردی جامعه دانشگاهی را در غم از دست دادن این عزیز به شما اعلام و برای شما خانواده محترم شهید اجر و صبر از درگاه خدای متعال مسئلت می‌نمایم.

لازم به ذکر است در پاسخ به این نامه، خانواده شهید احمد عبداللطیف جاسر ضمن ابراز عزت و افتخار از نیل به این مقام، شهادت این شهید والا مقام را به تمام هم دانشکده‌ای‌ها و اساتید و دوستان وی و خانواده بزرگ دانشگاه فردوسی تبریک گفته و قدردانی نمودند.

در بخشی از این پیام این چنین آمده است: با همه شهدا پیمان می‌بندیم که بر مسیر و در رکاب آنان گام نهیم و راهی را که با جهاد آغاز کردند و با شهادت به پایان بردند کوتاهی نکرده و دچار لغزش و فراموشی نشویم. ​

820064

820065

نامه خانواده شهید احمد عبداللطیف جاسر به دانشگاه فردوسی مشهد 

820066

آخرین اخبار