برگزاری مراسم گرامیداشت شهدای دانشگاه فردوسی مشهد با حضور جانشین سازمان اطلاعات سپاه

ارسال شده در تاریخ :

روز سه شنبه 10 خرداد 1401 مراسم گرامیداشت شهدای دانشگاه فردوسی مشهد با عنوان ساکنین فردوس همراه با اختتامیه راهیان نور در تالار فارابی دانشکده علوم اداری و اقتصاد دانشگاه فردوسی مشهد برگزار گردید.

در این مراسم که سردار سرتیپ مهدی سیاری جانشین سازمان اطلاعات سپاه پاسداران حضور داشت به ایراد سخنرانی پرداخت. وی در سخنان خود به تغییر استراتژی دشمن بر علیه انقلاب اسلامی پرداخته و افزود دشمن راهکار فرهنگی را در نظر گرفته و در فکر مخدوش کردن پایگاه مردمی نظام است. از همین رو سردار سیاری جهاد تبیین که مورد تاکید مقام معظم رهبری است را یک فریضه دانسته و آن را در قبال بمباران تبلیغاتی و ناامید کننده دشمن برای جوانان لازم دانست. وی گفت: در حال حاضر، کشور ما در اقتدار کامل خود قرار دارد و دشمن استکباری به نقطه ضعیف رسیده است.

پس از آن حجه الاسلام حسینی مطلق رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه نیز طی سخنانی گفت: دشمن هر زمان احساس خطر می‌کند به مقدسات حمله می کند و این روزها شاهد پنجه اندازی دوباره دشمنان به مقدسات هستیم. وی با اشاره به برنامه راهیان نور تاکید کرد برکاتی که امروز در برنامه راهیان نور وجود دارد در هیچ  طرح و برنامه دیگری قابل مقایسه نیست.

روایتگری، مرثیه خوانی و اهدای جوائز و هدایا به راهیان نور از دیگر برنامه های این مراسم بود.

 

p1

p2

آخرین اخبار

بازتاب اخبار دانشگاه