برگزاری مراسم تودیع و معارفه مدیر منابع مالی دانشگاه

ارسال شده در تاریخ :

مراسم تودیع و تکریم دکتر محمود لاری دشت بیاض و معارفه دکتر محمدجواد ساعی به‌عنوان مدیر جدید منابع مالی دانشگاه فردوسی مشهد در روز شنبه 15 مهر 1402 با حضور دکتر خادمی، معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع و جمعی از مدیران و کارشناسان دانشگاه برگزار شد.
دکتر خادمی در این جلسه، با اشاره به جایگاه مدیریت مالی و خدمات و فعالیت‌هایی که در آن انجام گرفته است، گفت: دستاوردهای حوزه مالی، دستاوردها و فعالیت‌های خود دانشگاه محسوب می‌شود و از این لحاظ دانشگاه فردوسی مشهد پیشرو است.
وی افزود: با حضور نیروهای توانمند و جوان در مدیریت مالی، زمینه رشد استعدادها و استمرار دستاوردهای مثبت فراهم است.
دکتر خادمی ضمن بیان ویژگی‌های مدیریتی دکتر لاری، از زحمات، دغدغه‌ها و پیگیری‌های ایشان تقدیر نمود و گفت: به یاری خداوند متعال، دکتر ساعی نیز بر پایه ویژگی‌های شخصی و همکاری مدیران و کارشناسان این مدیریت و معاونت برنامه‌ریزی و توسعه منابع، ادامه‌دهنده این مسیر باشند.
در ادامه مراسم دکتر لاری دشت بیاض ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای دکتر ساعی، از مدیران مالی سابق دانشگاه مراغه‌چی و دکتر باقرپور تشکر کرد و از حسن اعتماد دکتر کافی رئیس سابق دانشگاه و دکتر ضابط رئیس فعلی دانشگاه، همچنین از معاونین اداری و مالی سابق دکتر باباخانی، دکتر انصاری، دکتر وریدی و معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع دانشگاه دکتر خادمی تشکر کرد.

وی در خصوص اهمیت مدیریت مالی و نقش مستقیم مدیر مالی در موفقیت یا عدم موفقیت سازمان صحبت کرد و با مرور کلی فعالیت‌های انجام گرفته در حدود شش سال مدیریت منابع مالی گفت: به یاری خداوند و تلاش همکاران مدیریت منابع مالی، فعالیت‌ها و خدمات برجسته‌ای در این مدیریت به ثمر نشست که می‌توان به صورت کلی به ایجاد محیط بشاش و شاداب برای کارکنان مدیریت مالی، تقویت فرهنگ پاسخگویی به ارباب رجوع در مدیریت مالی، مدیریت بهینه منابع مالی و کسب درآمد، استفاده از ظرفیت‌های قانون بودجه و تسویه بدهی‌های سنواتی دانشگاه به شهرداری و آستان قدس رضوی، بهبود کیفیت گزارشگری مالی و تقویت سیستم کنترل‌های داخلی اشاره کرد.
دکتر لاری همچنین مواردی را مطرح کرد از جمله: عدم تناسب بین مسئولیت مدیر مالی و اختیارات در ساختار دانشگاه، عدم تناسب بین مسئولیت مدیر مالی و جبران خدمات، تاکید بر اینکه مدیریت مالی در جایگاه واقعی خویش در سازمان قرار گیرد و تاکید کرد سرمایه انسانی موتور محرکه سازمان است و باید به سرمایه انسانی توجه شود.

همچنین دکتر ساعی، مدیر جدید منابع مالی نیز طی سخنانی اظهار امیدواری کرد با همکاری و هم‌افزایی مدیران و کارشناسان بخش‌ مالی دانشگاه، روند فعالیت‌‌ها و خدمات آن به‌روز و پایدار باشد.

p1

p2

آخرین اخبار

بازتاب اخبار دانشگاه