برگزاری مراسم تجلیل از کارمندان بازنشسته و نمونه دانشگاه فردوسی مشهد به مناسبت بزرگداشت هفته دولت

ارسال شده در تاریخ :

در روز شنبه ۴ شهریورماه ۱۴۰۲ مراسم گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند در دانشکده علوم دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد و از کارمندان نمونه سال 1401 و همکاران بازنشسته سال 1401 و نیمه اول سال 1402 دانشگاه فردوسی مشهد تقدیر به عمل آمد.

دکتر ضابط رئیس دانشگاه فردوسی مشهد ضمن تبریک روز کارمند و گرامیداشت شهادت دو اسوه خدمت شهیدان رجایی و باهنر افزود: اگر نگاهی به یک سال گذشته و عملکرد دانشگاه داشته باشیم متوجه خواهیم شد که همه پیشرفت‌ها مدیون همت بالا و انگیزه کارمندان است.

رئیس دانشگاه فردوسی همچنین با اشاره به برنامه های دانشگاه بیان کرد: برآنیم تا سازمان توسعه و سرمایه گذاری را بنیان کنیم که در جریان توسعه دانشگاه قدم بردارد. سازمان توسعه و سرمایه‌گذاری برنامه‌های خوبی برای دانشگاه به همراه دارد.

وی در پایان سخنان خود به تنظیم قرار ملاقات هفتگی با کارمندان و استفاده از نظرات آن‌ها در جریان مدیریت تاکید کرد.

دکتر پویا مدیر منابع انسانی و ساختار سازمانی با توجه به تفاوت ماهوی منابع انسانی با سایر منابع تصریح کرد: منابع انسانی بر خلاف سایر منابع استهلاک شونده نیستند بلکه یادگیرنده هستند و ارزش منابع انسانی برای سازمان بسیار است. وی افزود منابع انسانی ایجاد کننده سایر منابع هستند و حتی می‌توانند باعث رشد خود شوند زیرا خلاق و تصمیم گیرنده هستند. به همین منظور عنوان مدیریت نیروی انسانی به مدیریت منابع انسانی تغییر پیدا کرد که نشان از اهمیت و ارزش منابع انسانی برای سازمان است.

دکتر پویا به طرح تشویقی‌ها و تلاش برای فراهم کردن امکانات رفاهی برای کارمندان اشاره کرد. وی در پایان با توجه به موانع و تنگناهای اقتصادی و مشکلات کارمندان از زحمات آن‌ها تشکر نمود.

در این مراسم از همکاران بازنشسته و کارمندان منتخب دانشگاه فردوسی مشهد با حضور رئیس دانشگاه، معاون آموزشی و معاون برنامه ریزی و توسعه منابع با اهدای لوح تقدیر به عمل آمد.

خبر از فائزه قنبری

عکس از عرفان برفرازی

 

اسامی کارمندان نمونه دانشگاه

برای مشاهده عکس های مراسم کلیک کنید

p4.JPG

p1.JPG

p5.JPG

 

p6.JPG

 

p3.JPG

 IMG_4354.JPG

 

IMG_4365.JPG

 

 

IMG_4287.JPG

 

IMG_3147.JPG

 

IMG_2712.JPG

 

IMG_2686.JPG

 

IMG_2675.JPG

آخرین اخبار

بازتاب اخبار دانشگاه