برگزاری رویداد سوم دهکده امنیت و رمز در دانشگاه فردوسی مشهد

ارسال شده در تاریخ :

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد، رویداد سوم دهکده امنیت و رمز با شرکت بیش از 30 دانش‌آموز در دانشکده مهندسی دانشگاه فردوسی مشهد در تاریخ دوم شهریور برگزار شد. رویداد اول و دوم دهکده امنیت و رمز به ترتیب با شرکت بیش از 100 و 40 دانش‌آموز در اسفند 97 و خرداد 98 برگزارشده بود که منتخبین هر رویداد به مرحله بعدی راه پیدا کردند.

دکتر میرزا وزیری رئیس آموزش‌های آزاد کالج دانشگاه فردوسی مشهد و دبیر مسابقات شهر ریاضی با ابراز خرسندی در افزایش ارتباط مدارس با دانشگاه، به معرفی طرح جوانه‌ها برای حضور بیشتر دانش آموزان برتر در دانشگاه پرداخت و سپس دکتر قائمی مدیر گروه مهندسی کامپیوتر دانشکده مهندسی دانشگاه فردوسی مشهد و دبیر دهکده امنیت و رمز ضمن تشریح اهداف دهکده در سه بخش عمومی‌سازی دانش و فناوری رمز و امنیت و نیز ترویج آن در جامعه، جریان سازی فعالیت‌های کاربردی و حرکت به سمت دانشگاه کارآفرین، ابراز امیدواری کرد که شرکت‌کنندگان این سه رویداد سفیران خوب دهکده در ترویج امنیت فضای سایبر در خانواده، مدرسه و جامعه باشند.

منتخبین نهایی این مجموعه رویداد، ضمن دریافت لوح تقدیر و کارت هدیه 500 و 300 هزارتومانی، امکان شرکت در شانزدهمین کنفرانس بین‌المللی انجمن رمز ایران در امنیت اطلاعات و رمزشناسی در 6 و 7 شهریورماه 1398 را خواهند داشت.

843298

آخرین اخبار

بازتاب اخبار دانشگاه