برگزاری جلسه هیئت بدوی رسیدگی انتظامی اعضای هیئت‌علمی دانشگاه فردوسی مشهد

ارسال شده در تاریخ :

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد، اولین جلسه دور جدید هیئت بدوی رسیدگی انتظامی اعضای هیئت‌علمی دانشگاه پس از انتصاب و ابلاغ احکام از طرف وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با حضور دکتر کافی رئیس دانشگاه و اعضای قدیم و جدید این هیئت در دفتر رئیس دانشگاه فردوسی مشهد تشکیل شد.

دکتر محمد کافی رئیس دانشگاه فردوسی مشهد ضمن خوشامدگویی و تقدیر از اعضای هیئت که بدون چشم‌داشت مالی در هیئت فعالیت می‌نمایند، یادآور شد: اعضای هیئت بدوی رسیدگی انتظامی اعضای هیئت‌علمی دانشگاه باید با آسیب‌شناسی و ارائه راه‌کارهای مناسب، رعایت ضوابط و مقررات و انصاف، پرهیز از سوء گیری و دخالت دادن موارد ناشی از ارتباطات فردی و گروهی در جهت کمتر شدن موارد تخلفات گام بردارند.

سپس دکتر رادمرد رئیس هیئت بدوی رسیدگی انتظامی اعضای هیئت‌علمی دانشگاه، گزارش مبسوطی از فعالیت‌های دوساله ارائه نمود و ابراز داشت: بی‌اطلاعی و عدم آشنایی اعضای هیئت‌علمی دانشگاه یکی از دلایل تخلفات انجام‌شده می‌باشد که امید است با برگزاری کارگاه، بروشور، ایجاد مرکز مشاوره و… برای اعضای هیئت‌علمی این آسیب‌ها مرتفع گردد.

در ادامه این جلسه بقیه اعضای هیئت نیز ضمن تشکر از رئیس دانشگاه نظراتشان را ارائه نمودند.

در پایان این جلسه پس از تعیین رئیس، نائب رئیس و منشی هیئت بدوی رسیدگی انتظامی اعضای هیئت‌علمی دانشگاه فردوسی مشهد مراسم تکریم و معارفه دو نفر از اعضای هیئت انجام شد.

آخرین اخبار