برگزاری جلسه مشترک مدیر توسعه و انتقال فناوری دانشگاه با مدیران شرکت بهره برداری قطار شهری مشهد، کارشناسان قطار شهری تهران و راه آهن مشهد

ارسال شده در تاریخ :

در این جلسه که با حضور دکتر امیر ملک زاده، مدیر توسعه و انتقال فناوری دانشگاه، مهندس سید حسین موسوی، رئیس مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه، مدیران و کارشناسان شرکت بهره برداری قطار شهری مشهد و همچنین کارشناسان قطار شهری تهران و راه آهن مشهد تشکیل گردید، مهندس بداغی، مدیر عامل شرکت مدار طرح آراد، از شرکت های دانش بنیان مستقر در مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه و همکارانش به تشریح آخرین وضعیت پروژه های طراحی و تولید قطعات محوری مورد نیاز شرکت بهره برداری قطار شهری توسط متخصصان داخلی آن شرکت پرداختند.

سپس مهندس سرانی، رئیس بخش مهندسی شرکت بهره برداری قطار شهری مشهد نیز ضمن ابراز خرسندی از ورود شرکت های دانش بنیان داخلی به عرصه طراحی و تولید تجهیزات و قطعات فناوری بالا (Hightech)، تولید این ملزومات با تکیه بر توان علمی متخصصان داخلی را مایه افتخار و مباهات توصیف نموده و عرضه محصولات با فناوری بالا را نشانه ای امیدبخش از اعتماد مدیران ارشد صنعتی به مجموعه های فناور دانش بنیان دانست. وی همچنین از مساعدت ها و حمایت های دانشگاه در به ثمر رسیدن تلاش های فناوران شرکت مدار طرح آراد قدردانی نمود.

مهندس موسوی و دکتر ملک زاده نیز به نمایندگی از دانشگاه فردوسی مشهد، اعتماد مدیران ارشد قطارشهری مشهد به واحدهای فناور دانشگاه و واسپاری طراحی و تولید قطعات حساس و محوری به این مجموعه ها را ستوده و آن را نشان عزم جدی مدیران دلسوز بخش صنعت بر حمایت از توان و تولید داخلی در سال جهش تولید ملی دانستند.

لازم به ذکر است شرکت مدار طرح آراد، مجری تولید محصولات زیر در قالب عقد قرارداد فناورانه از سوی دانشگاه با شرکت بهره برداری قطار شهری مشهد بوده است.

99052202

99052203

آخرین اخبار

بازتاب اخبار دانشگاه