برگزاری جشن هفته پژوهش و فناوری و تقدیر از فعالان عرصه پژوهش دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه فردوسی مشهد

ارسال شده در تاریخ :

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد، جشن هفته پژوهش و فناوری سال 97 و تقدیر از فعالان عرصه پژوهش با حضور دکتر بهرامی معاون پژوهشی دانشگاه، دکتر پیش‌قدم معاون آموزشی دانشگاه، دکتر محمدصال مصلحیان مدیر پژوهشی دانشگاه، هیئت‌رئیسه دانشکده و جمعی از فرهیختگان، استادان و دانشجویان روز سه‌شنبه 27 آذرماه 1397 ساعت 10 در تالار فردوسی دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد.

پس از تلاوت آیاتی از کلام‌الله مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران و پخش کلیپ دانشکده دکتر عباسی معاون پژوهش و فناوری دانشکده به میهمانان و فرهیختگان این مراسم خیرمقدم گفت و در راستای برگزاری هفته پژوهش مطالبی را عنوان کرد.

سپس سخنرانی به‌صورت میزگرد توسط دکتر پیش‌قدم، دکتر بهرامی، دکتر صال‌مصلحیان، دکتر عباسی و دکتر زرقانی در حوزه پژوهش و تأثیر آن درزمینهٔ علوم انسانی انجام گرفت.

در ادامه دکتر عباسی معاون پژوهش و فناوری دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه فردوسی مشهد فعالیت‌های پژوهشی انجام‌شده دانشکده در یک سال اخیر را به‌صورت تصویری توضیح و ارائه نمود.

در پایان این جلسه نیز از افراد برگزیده عرصه پژوهش شامل پژوهشگر برتر، پژوهشگر برتر در عرصه بین‌المللی، نشریه برگزیده، کتابدار برگزیده و دانشجویان برگزیده تقدیر شد.

pjadab972

pjadab973

pjadab974

آخرین اخبار