انتصاب مدیر دفتر ریاست و روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد به‌عنوان عضو شورای راهبردی دانشگاه سبز

ارسال شده در تاریخ :

دکتر محمد کافی، رئیس دانشگاه فردوسی مشهد، در حکمی دکتر عادل سپهر عضو هیئت‌علمی دانشگاه و مدیر دفتر ریاست و روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد را به‌عنوان عضو شورای راهبردی دانشگاه سبز دانشگاه سبز دانشگاه فردوسی مشهد منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد در این حکم آمده است:

جناب آقای دکتر عادل سپهر

مدیر محترم دفتر ریاست و روابط عمومی دانشگاه

با سلام،

همان‌گونه که مستحضرید یکی از اهداف مهم دانشگاه در اجرای سیاست‌های سازگار با محیط‌زیست، مدیریت تغییر نگرش و رفتار در میان جامعه دانشگاهی به‌منظور نهادینه نمودن تفکرات عالی محیط زیستی در مواجهه با فرصت‌ها و چالش‌های جدید محیط زیستی و دستیابی به اهداف و شاخص‌های دانشگاه سبز است. در راستای تحقق این مهم و با عنایت به تعهد، دانش و شایستگی‌های جناب‌عالی به‌موجب این ابلاغ به مدت دو سال با حفظ سمت و وظایف آموزشی و پژوهشی به‌عنوان عضو شورای راهبردی مدیریت سبز دانشگاه منصوب می‌شوید. امید است با اتکال به ایزد متعال و با بهره‌گیری از تمامی امکانات و ظرفیت‌های موجود همه تلاش خود را در جهت تحقق اهداف و آرمان‌های والای دانشگاه سبز به کاربندید.

محمد کافی

رئیس دانشگاه

لازم به ذکر است دکتر عادل سپهر استادیار گروه مدیریت مناطق خشک و بیابانی دانشگاه فردوسی مشهد می‌باشد و از آبان ماه سال 1397 با حکم رئیس دانشگاه فردوسی مشهد، مدیریت دفتر ریاست و روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد را عهده‌دار شده است.

آخرین اخبار