انتصاب عضو هیات علمی دانشگاه به عنوان سرپرست بنیاد ملی نخبگان استان

ارسال شده در تاریخ :

 دکتر سیدعبدالکریم سجادی عضو هیات علمی گروه آموزشی متالوژی ومواد دانشگاه فردوسی مشهد طی حکمی از سوی سورنا ستاری؛ رئیس بنیاد ملی نخبگان، سرپرست بنیاد ملی نخبگان استان خراسان رضوی منصوب شد.

در متن حکم ستاری خطاب به دکتر سید عبدالکریم سجادی آمده است: نظر به ضرورت تمهید و تسهیل شکوفایی و ثمربخشی نخبگان عزیز در استان خراسان رضوی و ایجاد و تقویت همفکری و همکاری میان نخبگان و مسؤلان آن استان و با توجه به مراتب علمی، تعهد و کارآمدی که از آن برخوردارید، جنابعالی را به عنوان سرپرست بنیاد نخبگان استان خراسان رضوی منصوب می‌نمایم.

شایسته است، با اتکال به خداوند متعال، در چارچوب اساسنامه بنیاد ملی نخبگان، آئین‌نامه تأسیس و اداره بنیاد نخبگان استان و مصوبات هیأت امنای بنیاد و با بهره‌مندی از مشاورت نخبگان و صاحبان استعدادهای برتر در سطوح مختلف، به هماهنگی امور مربوط به نخبگان و کمک به شناسایی و شکوفایی استعدادهای برتر و پشتیبانی از تلاش‌های ذی‌قیمت آنان با استفاده بهینه از توانمندی‌های گسترده و ارزشمند استان همت گمارید.

بدیهی است استاندار محترم و رؤسا و مدیران محترم دانشگاه‌ها و مراکز علمی، فرهنگی و صنعتی استان همکاری شایسته را با جنابعالی مبذول خواهند داشت.
توفیق جنابعالی را در انجام این مسؤلیت خطیر از خداوند متعال خواستارم.

بدینوسیله از زحمات جناب آقای دکتر رضا لطفی و خدمات ارزنده ایشان در دوران تصدی مسؤلیت، کمال تشکر بعمل می‌آید.

آخرین اخبار

بازتاب اخبار دانشگاه