اطلاعیه نوبت دهی میکروسکوپ الکترونی

ارسال شده در تاریخ :

قابل توجه اساتید محترم، دانشجویان و محققین گرامی

به اطلاع می رساند آزمایشگاه مرکزی دانشگاه فردوسی مشهد، یکشنبه مورخ 1401/1/21 از سـاعت 8 تا 10 صبح جهت پذیـرش نمونه SEM و EDS به صـورت الکترونیـکی نوبـت دهـی می نماید. لذا خواهشمند است جهت تسریع در امر پذیرش، با مراجعه به سایت آزمایشگاه مرکزی به آدرس http://labs.um.ac.ir، در قسمت فرم ها، فرم "درخواست انجام خدمات آزمایشگاهی" را دانلود و تکمیل نموده و به همراه حداقل 2 مقاله مرتبط با پروژه، به آدرس ایمیل آزمایشگاه مرکزی centrallab@um.ac.ir ارسال نمایید.

خواهشمند است از مراجعه حضوری در این زمان جداً خودداری فرمایید.

شرایط ارسال درخواست:

  • برای دسترسی سریعتر به درخواست های شما در قسمت عنوان (Subject) ایمیل ارسالی به آزمایشگاه، این متن ذکر شود" نام و نام خانوادگی- SEM ".
  • برگه پذیرش نمونه باید به طور کامل و خوانا تکمیل شود.
  • این برگه به منزله درخواست آزمون پژوهشی می باشد و آزمون مطابق آن انجام می گیرد، لذا تکمیل جزئیاتی که در پرسشنامه مطرح شده، ضروری است. در قسمت توصیه ها و انتظارات، شرح مختصری از خواسته های خود را ذکر فرمایید.
  • بدیهی است آزمایشگاه مرکزی در قبال آزمون هایی که توضیحات آن کامل و مکتوب نباشد و همینطور در قبال توضیحات شفاهی، هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت.
  • نام و نام خانوادگی استاد راهنما برای ارسال نامه کسر از گرنت های طرح های تصویب شده ضروری است.
  • در نوبت دهی انجام شده، حداکثر زمان برای هر مراجعه کننده حدود 2 ساعت و یا حداکثر6 نمونه می باشد. (خواهشمند است در تحویل نمونه های خود دقت فرمایید که بیشتر از تعداد ذکر شده نباشد.)
  • آزمون ها به صورت غیرحضوری انجام می شود. در صورت لزوم به حضور در زمان انجام آزمایش، در سربرگ فرم سفارش کار، واژه " حضوری" ذکر گردد.

 

پس از ارسال ایمیل با شرایط فوق در تاریخ مذکور، با دردست داشتن فرم تکمیل شده، کپی کارت ملی و نمونه های خود حداکثر تا 5 روز کاری بعد از تاریخ اعلام شده، به صورت حضوری به محل آزمایشگاه مرکزی مراجعه نمایید تا مراحل اداری شما تکمیل و ثبت نهایی گردد. تنها در مورد نمونه های بیولوژی که لازم است بلافاصله پس از تولید فیکس گردند، نمونه هایی که نیاز به فریز درایر شدن دارند، نمونه های فلزی که نیاز به اچ دارند، و نمونه هایی که شرایط نگهداری خاصی دارند تحویل نمونه در زمان انجام آزمون ها و پس از تماس کارشناسان خواهد بود. سایر نمونه ها که تخریب ناپذیر می باشد لازم است در زمان تحویل فرم ها به آزمایشگاه تحویل گردد.

* خواهشمند است به این نکته مهم توجه فرمایید که ثبت نهایی نوبت شما، منوط به ارائه مستندات به پذیرش آزمایشگاه است در غیر این صورت وقت شما کنسل تلقی می گردد.

از تمام شما بزرگواران و عزیزان که با رعایت موارد فوق ما را همراهی می کنید، تشکر و سپاسگزاری می نماییم.

در صورت داشتن هرگونه سوال با پذیرش آزمایشگاه به شماره 05138804394 تماس حاصل فرمایید.

 

آخرین اخبار

بازتاب اخبار دانشگاه