اطلاعیه مهم در خصوص دانشجویان ساکن در سراهای دانشجویی

ارسال شده در تاریخ :

بدینوسیله به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند با عنایت به مصوبه شورای آموزشی دانشگاه مبنی بر الزام برگزاری کلاس های عملی دانشجویان دوره کارشناسی از تاریخ 14 تیرماه 1399 و لزوم رعایت فاصله گذاری اجتماعی در اسکان دانشجویان در سراهای دانشجویی و سیاست اتخاذ شده این مدیریت مبنی بر اسکان این عده از دانشجویان  حتی الامکان در اتاق های یک نفره و همچنین ضرورت تعمیر، بهسازی و سم پاشی و ضدعفونی سراها قبل از آغاز سال تحصیلی جدید، تخلیه و آماده سازی سراها امری ضروری به نظر می رسد.

لذا با توجه به شرایط خاص کشور از جهت شیوع بیماری کوئید19 و خطرات احتمالی حضور دانشجویان، روش های تخلیه و تحویل اتاق از طرف مدیریت رفاه و سلامت دانشگاه به شرح زیر به اطلاع دانشجویان محترم می رسد.

  1. برای تخلیه و تحویل اتاق به هیچ عنوان الزامی به حضور فیزیکی دانشجویان گرامی نمی باشد.
  2. دانشجویان ساکن در اتاق ها و سوئیت ها می توانند یک نفر را به نمایندگی از خودشان انتخاب و جهت جمع آوری و تحویل وسایل به انبار به اداره سراها معرفی نمایند.
  3. حضور دانشجویان بومی به نمایندگی از دانشجویان شهرستانی به انتخاب خود دانشجویان جهت تخلیه و تحویل وسایل به انبار سراها نیز بلامانع می باشد.
  4. در موارد خاص برای دانشجویانی که هیچ یک از بندهای فوق امکان پذیر نباشد، به جهت مساعدت تمهیداتی در نظر گرفته شده تا این کار با حضور سرپرستی سرا، نماینده انتظامات و ... کار بسته بندی و شماره گذاری و انتقال وسایل به انبار توسط کار گروه های جداگانه برای خوابگاه های برادران و خواهران انجام شود.
  5. برنامه زمان بندی برای این موارد از تاریخ اعلام تا 10 تیر ماه 1399 پیش بینی شده است.
  6. تاکید می گردد اطلاعات و اخبار موثق در این خصوص فقط از طریق سایت و صفحات مجازی دانشگاه و معاونت فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دنبال شود و سایر اخبار در این خصوص ملاک عمل نخواهد بود.
  7. دانشجویانی که واحد عملی دارند فرصت دارند تا 15 مردادماه 1399 (با اتمام دروس عملی) نسبت به تخلیه و تحویل اتاق خود اقدام نمایند.

99032611

 

آخرین اخبار

بازتاب اخبار دانشگاه