اطلاعیه مهم دانشگاه فردوسی مشهد در خصوص دانشجویان ساکن در خوابگاه های دانشجویی

ارسال شده در تاریخ :

دانشجویان عزیز

همانطور که اطلاع دارید سیر شتابان بیماری کرونا در هفته های اخیر، موجب گسترش شدید این بیماری در بین اقشار گوناگون جامعه و متاسفانه ابتلاء و جان باختن هموطنان بسیاری شده است و شهر مشهد در شرایط فوق بحرانی از بابت شیوع و تلفات ناشی از کرونا قرار دارد. متاسفانه امروز قریب 620 هموطن در داغ از دست دادن عزیزان خویش نشستند.

دانشگاه فردوسی مشهد علیرغم انجام کلیه مراقبت ها و پایش مستمر وضعیت سلامت دانشجویان و افراد مقیم در سراهای دانشجویی، پیرو تصمیم هیأت رئیسه دانشگاه به تاریخ 24 مردادماه 1400 توصیه موکد می کند دانشجویانی که شرایط ایشان اجازه ترک سراهای دانشجویی را می دهد جهت حفظ سلامت خود، محیط خوابگاه را ترک کرده و دست کم تا برقراری شرایط عادی در منزل بمانند. شرایط بسیار حاد بیماری در شهر مشهد، کمبود امکانات بیمارستانی و اقلام دارویی، شرایط را در صورت بروز بیماری سخت خواهد کرد و دانشگاه به سبب دغدغه سلامت شما عزیزان، سفارش اکید می کند تا محیط خوابگاه را ترک گفته و با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی، تا برگشت شرایط عادی، در منزل و شهر محل سکونت بمانید.

لازم به ذکر است هیأت رئیسه دانشگاه، شرایط مرتبط با پایان نامه های دانشجویی و فعالیت های تحقیقاتی دانشجویان را مدنظر داشته و جهت اتمام کار و دفاع پایان نامه، زمان لازم در این خصوص در اختیار دانشجو قرار خواهد داد.

1400052404

آخرین اخبار

بازتاب اخبار دانشگاه