اختتامیه جشنواره فرهنگی-زیارتی دانشجویان بین المللی دانشگاه های سراسر کشور بخش دختران برگزار شد

ارسال شده در تاریخ :

روز دوشنبه 8 فروردین 1401 بخش دختران جشنواره فرهنگی زیارتی دانشجویان بین المللی دانشگاه های سراسر کشور در دانشگاه فردوسی مشهد به کار خود پایان داد. در مراسم اختتامیه این جشنواره دکتر زینب موذن زاده دبیر جشنواره ضمن تقدیر از دست اندرکاران عوامل برگزار کننده این جشنواره سخنانی را خطاب به دانشجویان عنوان نمود. وی گفت دانشگاه به ما هدف می دهد تا برای آنچه می خواهیم تلاش کنیم و در راه رسیدن به هدف خسته نشویم. دانشگاه تنها محلی برای تحصیل نیست بلکه تمام تحولات و دست آوردهای بزرگ بشری از جمله صلح و امنیت به دست دانشجویان رقم می خورد. دکتر موذن زاده تاکید کرد همواره برای رسیدن به وحدت تمام انسانها از هر قوم و ملیتی  تلاش کنیم.

وی در خصوص برگزاری این جشنواره به برنامه هایی از جمله بازدید از اماکن، فرهنگی، تاریخی و گردشگری مشهد، کارگاه های آموزشی و همچنین مسابقات ورزشی علاوه بر برنامه های زیارت بارگاه ملکوتی علی بن موسی الرضا اشاره نمود و ابراز امیدواری کرد که دانشجویان از این اردوی فرهنگی زیارتی توشه کافی را با خود برده باشند.

در ادامه اختتامیه دکتر سیدحسین سیدموسوی مدیر دفتر ریاست و روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد ضمن خیرمقدم مجدد به میهمانان و دانشجویان از عملکرد کمیته برگزاری این جشنواره تقدیر به عمل آورد. وی با بیان اشعاری از سعدی به دانشجویان توصیه کرد تا قدر لحظات بایکدیگر بودن را بدانند.

پس از آن طی نشستی مسئولین سازمان دانشجویان و اداره کل دانشجویان غیرایرانی وزارت علوم تحقیقات و فناوری به سوالات و مسائل دانشجویان بین المللی پاسخ داده و به گفتگو پرداختند. در این نشست دکتر جعفر رازقی مدیر کل امور دانشجویان غیر ایرانی، دکتر مصطفی مصلح زاده مشاور رئیس سازمان، دکتر امیر فرخی معاون اداره کل دانشجویان غیرایرانی و دکتر محمدحسین قائدشرف مشاور رئیس و مدیر کل دفتر ریاست و روابط عمومی حضور داشتند.

در پایان مراسم اختتامیه از برندگان مسابقات برگزار شده در طی جشنواره تقدیر به عمل آمد.

24.JPG

آخرین اخبار

بازتاب اخبار دانشگاه