آغاز به کار نمایشگاه پدافند غیرعامل در دانشگاه فردوسی مشهد

ارسال شده در تاریخ :

با حضور دکتر محمد کافی رئیس دانشگاه، نمایشگاه پدافند غیرعامل روز شنبه 11 آبان ماه 1398 در میدان علوم پردیس دانشگاه فردوسی مشهد افتتاح گردید.

به مناسبت گرامی داشت هفته پدافند غیرعامل، با هماهنگی کمیته پدافند غیرعامل دانشگاه و توسط اداره حفاظت فیزیکی و انتظامات دانشگاه، نمایشگاه پدافند غیرعامل در میدان علوم پردیس دانشگاه فردوسی مشهد افتتاح و مورد بازدید مسئولان این دانشگاه قرار گرفت.

دکتر کافی رئیس دانشگاه در این بازدید، ارتقاء سطح آگاهی افراد جامعه در حوزه پدافند غیرعامل به‌ منظور آمادگی در برخورد با حوادث طبیعی را مورد تأکید قرار داد و برپایی این نمایشگاه را ازجمله اقدامات مؤثر در این حوزه برشمرد.

در این نمایشگاه که به‌منظور فرهنگ‌سازی و ارتقاء سطح دانش و آگاهی مخاطبین و بازدیدکنندگان ایجادشده است غرفه‌های زیر فعال می‌باشد:

ارائه کتاب با موضوعات مرتبط با پدافند غیرعامل، نمایش پایان‌نامه‌های دانشجویان ارشد و دکتری دانشگاه، نمایش فیلم‌های آموزشی و کلیپ‌های مرتبط با موضوع پدافند غیرعامل، بروشورهای آموزشی مرتبط با موضوع است.

لازم به ذکر است در حاشیه این نمایشگاه برگزاری مسابقات به‌ طور روزانه پیش بینی شده است که هرروز در پایان زمان فعالیت نمایشگاه به سه نفر به‌ قید قرعه کارت هدیه اهدا خواهد شد.

این نمایشگاه تا روز سه شنبه 14 آبان ماه 1398 هر روز از ساعت 7 صبح الی 17 فعال می‌باشد.

اجرای کارگاه آموزشی جامعه سالم با رویکرد پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و با تأکید بر اصول پدافند غیرعامل ازجمله سایر برنامه‌های کمیته پدافند غیرعامل دانشگاه فردوسی مشهد در این هفته است.

844077

844078

844079

844080

844081

آخرین اخبار

بازتاب اخبار دانشگاه