آغاز به کار سامانه ساتراپ از اول مردادماه در دانشگاه فردوسی مشهد

ارسال شده در تاریخ :

به‌ منظور رعایت بیشتر مقررات راهنمایی و رانندگی و برقراری بهتر نظم و امنیت در پردیس دانشگاه، سامانه ساتراپ (سامانه تخلفات راهنمایی و رانندگی پردیس) راه‌اندازی گردید.

به گزارش خبرنگار مدیریت حراست دانشگاه ، مرتضی ایمن شهیدی مدیر حراست دانشگاه فردوسی مشهد با اعلام این خبر افزود: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده از ابتدای مردادماه 97 تخلفات راهنمایی و رانندگی در سطح پردیس دانشگاه در این سامانه ثبت می‌گردد.

مدیر حراست دانشگاه اظهار داشت: در راستای توسعه و بهره‌گیری از فناوری‌های نوین در حفظ امنیت و نظم در پردیس دانشگاه، مدیریت حراست با هماهنگی کارگروه ترافیک پردیس دانشگاه و با تلاش کارکنان اداره حفاظت فیزیکی، از سال 96 مقدمات تهیه سامانه تخلفات راهنمایی و رانندگی پردیس تحت عنوان ساتراپ را آغاز نمود که با اتمام روندهای فنی از ابتدای مردادماه اجرایی می‌گردد و به‌صورت ویژه قابل‌استفاده توسط مأمورین گشتی اداره حفاظت فیزیکی و انتظامات می‌باشد.

وی در خصوص قابلیت‌های این سامانه اظهار داشت: این سامانه در دو نسخه تحت وب و اپلیکیشن تولیدشده است و امکاناتی همچون ثبت نوع تخلف، ارسال پیامک و نامه اتوماسیون اداری برای افراد و گزارش‌های مدیریتی در این سامانه پیش‌بینی‌شده است.

ارسال کننده خبر: حافظی

آخرین اخبار