یکصد و نوزدهمین جلسه هیأت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت علوم، تحقیقات و فناوری خراسان رضوی

ارسال شده در تاریخ :

یکصد و نوزدهمین جلسه هیأت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت علوم، تحقیقات و فناوری خراسان رضوی روز شنبه مورخ 26 تیرماه 1400 ساعت 10 الی 12 با حضور دکتر کافی رئیس دانشگاه در محل سالن شورای سازمان مرکزی دانشگاه فردوسی مشهد تشکیل شد.

دکتر جعفری ثانی دبیر هیأت ضمن خوش آمد گویی و خیر مقدم به حاضرین بر ضرورت تغییر رویکرد نظارت و ارزیابی و تغییر فرایندها و ابزارهای نظارت و ارزیابی در آموزش الکترونیکی به سمت ارزیابی کیفیت اجرای آموزش الکترونیکی اشاره و سپس دستور جلسه را به شرح زیر قرائت کرد:

        ارزیابی فعالیت‌های آموزش و یادگیری الکترونیکی تعدادی از دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی استان

        رونمایی از سامانه جامع نظرسنجی آنلاین  از ذی نفعان آموزش عالی استان

        رونمایی از 19 جلد گزارشنامه هیأت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت آموزش عالی استان

 

سپس دکتر کافی رییس هیأت نیز ضمن تشکر از اعضای هیأت و کارشناسان به دلیل فعالیت‌های انجام شده در راستای ارتقای کیفیت  آموزش عالی استان و همچنین استفاده از سازوکارهای متنوع در نظارت و ارزیابی و جلوگیری از تعطیلی نظارت و ارزیابی در دوران کووید 19، بر بهبود شاخص‌ها و معیارهای ارزیابی کمی و کیفی تأکید کرد.

در ادامه به ترتیب گزارش‌های ارزیابی آموزش های الکترونیکی در زیر نظام دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی غیر دولتی- غیر انتفاعی، دانشگاه پیام نور، دانشگاه جامع علمی -کاربردی، دانشگاه فنی و حرفه ای و دانشگاه‌های دولتی مطرح و پس از بحث و بررسی مقرر شد؛ نتایج به ذی نفعان اعلام شود.

در پایان از سامانه جامع نظرسنجی آنلاین با احراز هویت از ذی نفعان آموزش عالی استان برای اولین بار در کشور و 19 جلد گزارشنامه هیأت رونمایی شد.

1400042602

1400042603

1400042604

آخرین اخبار

بازتاب اخبار دانشگاه