تمدید ثبت نام کارگاه های آموزشی دوازدهمین دوره طرح ضیافت اندیشه استادان معرفت افزایی ویژه اعضای هیأت علمی

ارسال شده در تاریخ :

دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فردوسی مشهد با مشارکت مرکز هم‌اندیشی استادان و نخبگان در دانشگاه‌ها، معاونت آموزشی و معاونت برنامه‌ریزی و توسعه منابع دانشگاه فردوسی مشهد، در نظر دارد دوازدهمین دوره آموزشی طرح "ضیافت اندیشه (معرفت‌افزایی)" ویژه اعضای هیأت علمی دانشگاه فردوسی مشهد را برگزار نماید. این دوره‌ها به صورت مجازی در قالب کارگاهی برگزار می شود.

نام نویسی از تاریخ 2 تا 6 بهمن 99 برای اعضای هیأت علمی دانشگاه فردوسی مشهد به صورت الکترونیکی و از طریق پرتال پویا (منوی برنامه‌ریزی و توسعه منابع- زیر منوی تشکیلات و منابع انسانی- قسمت ثبت‌نام در دوره‌ها و آزمون‌ها ) و برای اعضای هیأت علمی سایر دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی به صورت تلفنی انجام می‌شود.

 نکات مهم:

1- با عنایت به اهمیت کیفیت آموزشی طرح، قالب اجرایی دوره‌ها به صورت کارگاهی می‌باشد، لذا سقف شرکت‌کنندگان هر کارگاه 30 نفر است. (25 نفر از اعضای هیأت علمی دانشگاه فردوسی مشهد و 5 نفر از اعضای هیأت علمی سایر دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی).

2- مدت زمان هر یک از کارگاه‌های اعلام‌شده 16 ساعت (8 جلسه) می‌باشد.

3- حضور کامل و منظم اعضای شرکت‌کننده در حداقل سه چهارم ساعات هر یک از کارگاه‌ها جهت صدور گواهی‌نامه شرکت در دوره الزامی است. تاخیر یا تعجیل بیش از 15 دقیقه به منزله غیبت مدنظر قرار می‌گیرد.

4- با توجه به اینکه سقف کارگاه‌ها محدود است، تکمیل ظرفیت (30 نفر) برمبنای اولویت زمان نام‌نویسی خواهد بود.

5- اعضای هیأت علمی مجاز به شرکت در حداکثر 2 کارگاه می‌باشند. در صورت نام نویسی در بیش از دو دوره، دوره‌های مازاد حذف خواهد شد. همچنین لازم به یادآوری است؛ اعضای هیأت علمی مجاز به شرکت در دوره‌هایی که عناوین مشابه آن را در سال‌های گذشته گذرانده‌اند، نمی‌باشند.

6- اعضای هیأت علمی سایر دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی متقاضی شرکت در این دوره ها، با توجه به محدودیت ظرفیت بایستی ابتدا با آقای تقی زاده با شماره تلفن مستقیم 09380236669 تماس حاصل نموده و نسبت به انجام پیش‌ ثبت‌نام اقدام نمایند، سپس در مدت زمان اعلام شده، اقدامات بعدی (ارسال نامه تقاضای شرکت در دوره/ دوره‌های مورد نظر را به همراه مشخصات و تلفن همراه از طرف ریاست یا معاونت آموزشی دانشگاه متبوع، به معاونت آموزشی دانشگاه فردوسی مشهد) را انجام نمایند. هزینه نام‌نویسی در هر دوره معادل 1.500.000 ریال می‌باشد. از اساتید خواهشمند است پس از انجام پیش ثبت‌نام مبلغ مورد نظر را به شماره حساب 425299190 بانک تجارت و یا شماره شبای IR550180000000000425299190 به نام عواید اختصاصی معاونت آموزشی دانشگاه فردوسی مشهد واریز و فیش واریزی را به همراه معرفی نامه فکس ارسال نموده و مراتب را به جناب آقای تقی زاده اطلاع دهند تا ثبت‌نام ایشان قطعی شود.

7- در راستای افزایش کیفیت و رفع نقایص احتمالی موجود در برگزاری کارگاه‌های آموزشی، از اعضای هیأت علمی تقاضا می‌گردد با مراجعه به پورتال پویا، لبه برنامه‌ریزی و توسعه منابع- منوی تشکیلات و منابع انسانی- زیرمنوی ثبت‌نام در دوره‌ها و آزمون‌ها، لینک نظرسنجی، فرم نظرسنجی کارگاه آموزشی را از تاریخ 18  الی 25 بهمن 1399، تکمیل نمایند (صدور گواهی شرکت در دوره منوط به تکمیل فرم مذکور در پرتال پویا می‌باشد).

8- لازم به ذکر است تمامی دوره‌ها به صورت مجازی از طریق لینک https://vroom.um.ac.ir/deo برگزار می‌گردد. (صدور گواهی دوره آموزشی صرفا برای افراد ثبت نام شده در دوره امکان پذیر می‌باشد).

ثبت نام در دوره “تاریخ علم و تمدن اسلامی” و “معرفت شناسی و فلسفه علم” تا تاریخ 99/11/06 در ساعت 10 تمدید شد.

99110107

آخرین اخبار

بازتاب اخبار دانشگاه