پیام تبریک معاون فرهنگی اجتماعی و دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد در پی موفقیت مرکز مشاوره و توانمندسازی دانشجویان دانشگاه

ارسال شده در تاریخ :

دکتر حمیدرضا طاهری معاون فرهنگی اجتماعی و دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد در پی انتخاب مرکز مشاوره و توانمندسازی دانشجویان این دانشگاه به عنوان "مرکز مشاوره برتر دانشجویی کشور" در سال 1398 ، با صدور پیامی به همکاران مرکز مشاوره  تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی معاونت فاد، مرکز مشاوره و توانمندسازی دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد برای دوازدهمین سال پیاپی به عنوان مرکز مشاوره برتر دانشجویی کشور  انتخاب شد و با اهدا لوح تقدیر از سوی دکتر مجتبی صدیقی معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت عتف مورد  تقدیر قرار گرفت.

در متن این پیام آمده است:

جناب آقای دکتر غفاری

مدیر محترم مرکز مشاوره و توانمند سازی دانشجویان دانشگاه

 انتخاب  مرکز مشاوره و توانمندسازی دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد به عنوان مرکز مشاوره برتر دانشجویی کشور در سال  1398  را خدمت جنابعالی ،همکاران و مشاوران زحمتکش آن مرکز و دانشجویان عضو  کانون همیاران سلامت روان  تبریک عرض نموده و از زحمات شما بزرگواران به پاس این موفقیت ارزشمند کمال تشکر و قدردانی را دارم.

بی شک  توفیق در این عرصه مهم و تاثیرگذار، نیازمند برنامه ریزی منسجم ، یکپارچه و همفکری و همکاری مستمر تمامی همکاران و  دانشجویان تلاشگر و خدوم  آن مرکز می‌باشد. اینجانب  از زحمات شما و همکاران ارجمندتان به پاس این موفقیت ارزشمند کمال تشکر و قدردانی را دارم.

امید است به یاری خداوند سبحان و  با تلاش های ارزنده  و خدمات خالصانه جنابعالی  و همکاران گرامی آن مرکز در ارتقای سلامت و اعتلای کیفیت زندگی دانشگاهیان همچون گذشته موفق و موید باشید.

 دکتر حمید رضا طاهری

معاون فرهنگی اجتماعی و دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد

 

moshaverrbartar9942

moshaverrbartar9941

آخرین اخبار

بازتاب اخبار دانشگاه