پیام معاون فرهنگی اجتماعی و دانشجویی دانشگاه به مناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران

ارسال شده در تاریخ :

 

دکتر حمیدرضا طاهری معاون فرهنگی اجتماعی و دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد طی پیامی فرارسیدن دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را به دانشگاهیان دانشگاه فردوسی مشهد تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی معاونت فاد در این پیام آمده است:

 

بسمه تعالی

جاءَ الْحَقُّ وَ زَهَقَ الْباطِلُ إِنَّ الْباطِلَ کانَ زَهُوقا

دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی دهه ای تاثیرگذار از تاریخ کشورمان است که یادآور تجلی شکوهمند حماسه و سرافرازی ملت ایران و به ثمرنشستن نهضتی است که با شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی، ملتی را به خروش آورد و تاریخ را دگرگون ساخت.

این انقلاب شکوهمند با بروز تحولاتی عظیم در عرصه‌های اجتماعی، فرهنگی و علمی کشور، دستاوردهای شگرف و ارزشمندی را به همراه داشت به گونه ای که ایران اسلامی پس از گذر از فراز و نشیب های بسیار و به برکت خون شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس، قله‌های رفیع پیشرفت و تعالی را فتح کرده و در حال حاضر در اوج اقتدار ایستاده است.

دهه فجر انقلاب اسلامی فرصتی است تا دریابیم عزت و اقتدار امروز ایران اسلامی مرهون شهدای گرانقدر و عزیزانی هست که درخت تناور این انقلاب با خون آنان سیراب گردیده است.

اینجانب ضمن گرامیداشت ایام غرور آفرین و شکوهمند دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران و یاد وخاطره امام راحل و شهدای گرانقدر انقلاب، این ایام فرخنده را به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی و عموم دانشگاهیان فرهیخته تبریک و تهنیت عرض می نمایم .

دکتر حمیدرضا طاهری

معاون فرهنگی اجتماعی و دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد

آخرین اخبار

بازتاب اخبار دانشگاه