پیام تبریک معاون فرهنگی اجتماعی و دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد بمناسبت افتخارآفرینی دانشجویان در سی و پنجمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور

ارسال شده در تاریخ :

دکتر حمیدرضا طاهری معاون فرهنگی اجتماعی و دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد، با انتشار پیامی، افتخارآفرینی دانشجویان فعال قرآنی دانشگاه فردوسی مشهد در مرحله کشوری سی وپنجمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان کشور را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی معاونت فاد در این پیام آمده است:

اَلبَیتُ الَّذی یُقرَاُ فِیهِ القُرآن وَیُذکِرَ اللّهُ عَزّوَجَلّ فیهِ تَکثُرُ بَرَکَتُهُ وَتَحصُرُهُ المَلائکُتُه وَ تَهجُرُهُ الشَّیاطینُ »

خانه ای که قرآن در آن خوانده می شود و خدا در آن یاد می گردد برکتش افزون می شود،

فرشتگان در آن حاضر می شوند و شیاطین دور می شوند.  امام صادق(علیه السّلام)

اکنون که به حمد الهی در مرحله سراسری سی و پنجمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویی در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار  شده و توفیق یافته اید خداوند را شاکر یم و از شما عزیزان که میزبان انوار مقدّسه الهی در خانه دلتان بوده اید، تقدیر و تشکّر بعمل می آید.

بی شک خانواده ای که با قرآن انیس باشد از برکات خاصّه الهی بهره مند خواهد شد. برکاتی که تنها منحصر به آخرت نبوده و در همین دنیا نیز ثمرات آن را مشاهده خواهید نمود.

خوشا به سعادتتان  که در طول مراحل مختلف این جشنواره کلام خدا را بر دل های خود میهمان نموده و مروّج ارزشمندترین چراغ  هدایت و گوهر سعادت بخش الهی یعنی قرآن عزیز بوده اید؛ از خداوند منّان برای یکایک شما گرامیان و خانواده محترم و قرآنی اجر جزیل و ثواب عظیم مسألت نموده و آرزوی دوام توفیق در مرحله ملی این جشنواره را دارم.

حمیدرضا طاهری

معاون فرهنگی اجتماعی و دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد

آخرین اخبار

بازتاب اخبار دانشگاه